Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolhat rólam a tanár?

Mit gondolhat rólam a tanár?

Figyelt kérdés
Órákon kedves szokott lenni velem, meg poénkodik néha, de ha a folyosón találkozok vele akkor azt veszem le az arcából hogy nem kedvel valamiért. Faarccal szokott nézni, meg ilyesmi. Nem mondom hogy mosolyognia kéne, vagy ilyenek, csak mindig ha ez van, azt gondolom hogy nem bír engem.. Szerintetek?

2018. nov. 27. 15:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gimnáziumba járok, férfi a tanár, én meg lány ha ez számít valamit.
2018. nov. 27. 15:43
 2/8 Thispain ***** válasza:
Erről először a vele egy légtérben lévő tanárokat kérdezném meg, de csak az általában elhangzottakról. Ha a vélemények pozitívak, akkor lehet, hogy nézésének más az oka. Erről megkérdezheted őt.
2018. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyusz, én iskolába marhára nem azért jártam, hogy "haverságban" legyek a tanárokkal, tojtam én lefele, melyikük mit gondolt rólam. :D
2018. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne nézz rá sokáig mert kifordítja a lukad
2018. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem foglalkoznék vele mindenki azt gondol amit akar
2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szünetben hagy pihenjen már a tanár, ne kelljen már a diákokra mosolyogni.
2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baja nincs veled, csak a tanár is ember, és a szünetben el van foglalva a maga dolgaival, gondolataival. Te sem mosolyogsz állandóan mindenkire, pedig lehet, hogy kedveled.
2018. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi #7-es :)
2018. dec. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!