Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan koptassam le ezt a...

Hogyan koptassam le ezt a kretén csajt?

Figyelt kérdés
Komolyan nem szoktam ezt a jelzőt használni senkire de ez a lány teljesen kikészít!!! Úgy kezdődött a dolog, hogy közel lakunk egymáshoz. Még év eleje felé elvállaltam hogy viszem neki a házit mert beteg volt és még nem tudtam hogy ő kicsoda igazándiból. Azután kaptam tőle pár kedves szót hogy milyen jó vagyok hozzá hogy segítek neki. Az jól esett, de nem tudtam hogy kellene már ebből sejtenem valami bajt pedig kellett volna de most már ezvan. Onnantól kezdve nem lehetett levakarni mert jön utánam mindenhová mint egy kib*szott pincsi. Amúgy vannak barátnőim akikkel jól megtaláltuk a közös hangot év eleje óta és szeretek velük lenni, beszélgetni, vagy suli után elmenni erre-arra. Ő meg mindig lógna rajtunk, de én nem akarom!! Vele nem találtam közös pontot, nem akartam összebarátkozni vele, csak segíteni akartam amíg beteg volt. Ha kimegyünk az udvarra a padhoz jön utánunk, ha visszamegyünk, jön. Ha a büfébe megyünk, megint ott van és mindig meg akar hívni engem valamire. Mintha leszbi lenne vagy nemtom. Ha a fülébe jut hogy találkozom suli után a barátnőimmel ott pattog hogy jönni akar. Kértem már kedvesen hogy hagyjon békén de nem vette a lapot ezért a héten durván kértem ő meg elbőgte magát. Hogy azt hitte barátnők vagyunk, hogy én milyen aljas vagyok hogy ezt elhitettem vele. Nem hitettem el vele!!!! Minden pillanatban azon voltam, hogy megértse nem vagyunk barátnők! Most én vagyok a szemét liba, aki kiközösítette őt, mert ugye bőgött és oda mentek a felsőbb évesek vigasztalni. Hallottuk messziről ahogy mondják neki hogy "meg sem érdemel téged, meg b*dös p*csa, egyebek..." Az osztályfőnökire is szipogva jött be, naná hogy rögtön ez lett a téma. Fél óra azzal ment el hogy miért nem barátkozunk vele és nekem iszonyat kellemetlen volt hogy mindenki előtt meg kell indokolnom hogy valakivel nem akarok barátkozni. Senkitől sincs elvárva hogy indokolja meg hogy miért nem beszélget valakivel a 30 ember közül, egyedül én lettem kiállítva! Szerintem ez nagyon is magánügyem és el is mondtam a tanárnak hogy nem akarom az osztállyal megosztani, utána meg azon vitatkoztunk hogy magánügy nem magánügy. De most komolyan miért csak az én kötelességem vele barátkozni miért nem kérik ezt mástól is?
2018. dec. 2. 23:10
1 2
 1/13 Girlll3 ***** válasza:
74%
Magányos. Ha te nem voltál még kirekesztve, nem értheted. Oké, nem találtál Vele semmi közös pontot, nem is kötelező, de közölhetted volna Vele szebben. Vagy próbálhatnál Vele mégis barátkozni és lehet lenne közös Bennetek. De nagyon lenézően írsz Róla, semmi együttérzés, akkor inkább jobb is, ha nem lesz ilyen baráti köre, ahol semmibe veszik. Minden ember társas lény. Nem akart Ő Titeket bántani és attól még nem beteg, hogy akart egy baráti kört Magának.
2018. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nagy az arcod, mert népszerű vagy.
2018. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szóval az a kérdés, hogyan koptasd le saját magadat? Vagy kire utal a kretén csaj elnevezés, mert rajtad kívül több kretén csaj nincs a leírásban?
2018. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Takarodj aludni kérdező!!!


Ritka gusztustalan egy maszáj csajszi lehetsz!

2018. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésed már a leírásba meg is válaszoltad. Már lekoptattad , inkább az a kérdésed hogy hogy ne legyél mindenki szemébe szemet ?! Oke hogy nem találod a közös hangot van olyan én is voltam úgy hogy egyszerűen egy hangyával jobban elszórakoztam mint azzal a csajjal. Dee akkor se így kellett volna közöld vele . Magányos, nyilván ez téged nem érdekel meg sajnálatból ne is barátkozz vele mert csak megjobban megfogod bántani, de beszelned kellene vele. Ettől jobban úgyse tudod megbántani. Mond el neki hogy nem tett semmit ellened , ne haragudjon nem akarod megbántani de nem akarsz vele barátkozni mert más az érdeklődésetek. Ha te ereztetted volna vele hogy nem vagytok rá kíváncsiak lehet nem megy el idáig a dolog , ha pedig éreztetve volt de nem foglalkozott vele akkor ő tényleg egy nagyon magányos ember . Földön fekvő emberbe nem rúgunk ha már felsegíteni nem tudod ....
2018. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg tökre igazad van.

Én a face to face megbeszéléssel idáig mindig kudarcot vallottam, utána mindig én voltam a k*cs*g, ha őszintén megmondtam valakinek, hogy mi a bajom vele. És utána mindig én lettem a "problémás".

Csak idővel, és kemény munkával tudod(tudtad volna) lekoptatni. Nem odafigyelni, nem válaszolni neki, arrébb menni stb.

2018. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Én magányos típus vagyok (szeretek egyedül lenni a gondolataimmal), de - ha így volt, ahogyan leírta, akkor - a kérdezőnek adok igazat. Nem kötelessége akárkit a barátjának fogadni. Mindenkinek joga van eldönteni, kivel haverkodik. Kérdező, ne hagyd magad. Az a csaj pedig nem sírt, hanem hisztizett. Olyan, mint egy parazita. Minél többet segítesz rajta, minél közelebb engeded, úgy szipolyoz majd ki téged. Tudom, mert sajnos (attól függetlenül, hogy introvertált vagyok) én is megtapasztaltam az ilyet. Ill. a te sztorid durvább. :)))


Az enyém csak annyi, hogy beszélgettünk egy iskolatársammal, és tudod, folyamatosan megsértette a magánszférámat. Eleve utálom, ha valaki egy méternél közelebb áll, de ennek meg kellett mondani, hogy "ugyan, mássz már ki az aurámból". xD Amikor már attól félsz, hogy a következő pillanatban fuzionálódtok, az már gáz! Haha! xD

2018. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Valamilyen módon bevonhattad volna közösségedbe, barátnőidnek lehet szimpatikus lett volna.

Nagyon rossz érzés kiközösítettnek lenni.

2018. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#8

Igen, az tök jó, ha a barátnőinek szinmpi, ő meg ki nem állhatja... ja.

2018. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg azt tudod tenni, hogy elmondod neki, hogy mit érzel vele kapcsolatban. Ne azt vesd a szemére, hogy mit művel, hanem arra helyezd a hangsúlyt, hogy ez hogyan érint téged. Tisztázd le, mi az a határ, ameddig elmehet, ezzel megtanítod, hogyan tud közeledni másokhoz. Remélhetőleg nyugodt pillanatában képes ezt megérteni, mert akkor tudod figyelmeztetni, amikor épp átlépni készül a határt. Gondolom, senkije nincsen, ezért nem tudja, hogyan viszonyuljon másokhoz, emellett buzog benne a hála, amiért valaki törődött vele. Az indulatért bocsánatot lehet kérni, noha érthető, hogy egy idő után kibukott belőled.

Sajnos az emberek hajlamosak egyoldalúan kezelni az ilyen ügyeket, és valakinek a pártjára állnak, pedig itt mindkettőtöknek valós problémája van, és senkitől sem elvárható, hogy a másikért figyelmen kívül hagyja a sajátját. Te voltál, aki aki vitted neki a házit, gyakorlatilag te foglalkoztál vele. A felsőbb évesekkel mi van? Ők körükbe fogadták? Vagy csak vigasztalásképpen kreáltak neki egy hamis ellenségképet (valakiből, aki segített neki, amíg beteg volt)? Utóbbi esetben annyi hasznosat sem nyújtottak neki, mint te. Te ugyanúgy nem érdemled meg, hogy leköpködjenek, mint ő. Ő sajnos úgy értelmezte a segítségedet, mintha a megmentője volnál, ekkora terhet viszont nem tudsz a nyakadba venni, elvégre te is ember vagy (gondolom, középsulis: változó korban, tele kérdésekkel és kételyekkel). Megvan a baráti köröd, és ahogy írtad: nem találod vele a közös pontot. Senkinek nincs joga számon kérni rajtad, kivel osztod meg a szabadidődet. Amit tudsz tenni, hogy nyugodt körülmények között, amikor nem az indulatok beszélnek belőled, elmondod neki, mit érzel.

2018. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!