Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék egyszerű, kissé...

Hogy tudnék egyszerű, kissé kretén emberként barátságokat, kapcsolatokat kialakítani egy olyan környezetben (munka) ahol szinte csak művelt, és intelligensebb emberek vannak nálam?

Figyelt kérdés
Néha megszólalni is félek, mert félek hogy hülyeséget mondok, és csak szánni fognak, nem beszélve arról hogy dadogok is. Meg alapból is visszahúzódó vagyok. Nagyon rossz ez a helyzet, segítsetek légyszi valahogy. Mondjuk lehet hogy amúgy is kirúgnak, mert nagyon lassan fejlődök a munkában, szerintem nem nekem való, nincs hozzá elég eszem.
2018. szept. 8. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy önmagaddal kapcsolatban a pozitìv tulajdonságaidat emeld ki, úgy már már nyilatkozhatsz magadról a környezetednek. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai is, amit nem kell hangoztatni.

Lehet valaki okos, művelt, de biztos nem teljes a kèp, mert valami hiányozhat belőle is.

Ha elvègzed a munkád, emellett minimális fejlődést is mutatsz, az azt jelenti, hogy tartasz valamerre...

Legyèl nyitott, aztán a kapcsolataid is alakulnak majd.

2018. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira “kretén”, akkor mit keresel ilyen környezetben, ilyen munkahelyen? Nehezen tudom elképzelni a helyzetet.

Elég zagyva kérdés, ha nem való neked az a munka, akkor nem kell alapoznod rá.

2018. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
operátornak tettek be, seald air, főlótekercseket vágó gépen dolgozunk, szerintem megtudnám tanulni csak lehet több időre van szükségem rá mint másoknak
2018. szept. 9. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez vmi gyár lehet, az ottaniakkal meg amúgy is jobb a minimális szintű érintkezés
2018. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de miért? egyébként itt mindenki nagyon távolságtartó szinte
2018. szept. 9. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert akik gyárban dolgoznak 90%-uk nagyvilági ember, azért dolgoznak csak, hogy legyen pénzük kajára, piára, cigire, esetenként drogra. Az iskolában nem tanultak, buták vtak ahhoz azonban nagyon jól értenek az emberekhez, e miatt nagyon kitudnak használni másokat. A szemedben jó pofiznak, a hátad mögött meg vágnak rendesen. Ha az érdekük úgy kívánja, simán elárulnak.
2018. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, most kezdtem de már első nap elárult egy narkós cigány, pedig nagyon rendesnek tűnt.
2018. szept. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!