Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha volt/van Jehova tanúja...

Ha volt/van Jehova tanúja osztálytársad, mit gondoltál róla? Milyen személy (volt)?

Figyelt kérdés

Engem annak neveltek a szüleim, tehát kényszerítve voltam. Barátaim ennek ellenére is voltak és elfogadtak, viszont sokszor kilógtam a sorból emiatt és ha vitára került a sor, rögtön "jehováztak". Nagyon rosszul esett akkor, sőt mai napig, pedig elhagytam a szektát mihelyst nagykorú lettem.


Előre is köszi a válaszokat!

Üdv:)



2018. dec. 9. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk a legnagyobb diler arcok voltak a jehovisták
2018. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Wow hát az durva :D

Nem lehettek ezesetben túl vallásosak/indoktrináltak.

2018. dec. 9. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van néhány vallásos ismerősöm (keresztény, baptista), és ők mind óva intettek a jehovásoktól, mert az térítő vallás, tehát igen, egy szekta. Amúgy nekem nincs gondom a vallással, szívesen meghallgatom őket mit gondolnak, hisznek, de sajnos nekem nincs hitem mert nem hívő családból származom.

Abban meg annyira nem hiszek, hogy valaki felnőttként egyszer csak ráébred, hogy hívő, ha előtte évtizedekig köze nem volt a valláshoz.

Mindenesetre jó lehet hinni valamiben.

2018. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia, a baptisták is szektások szerintem, tehát bagoly mondja verébnek. :D


Bár én alapból nem díjazom a vallásokat... Istenben hinni vallás nélkül is lehet. Sőt, úgy hiszem jobb is.

2018. dec. 9. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Agnosztikus vagyok

Nagyon nem zavar sőt nem érdekel amig nem téríteni akar

2018. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Volt hogy beszóltál neki emiatt? Vagy jóban voltatok? Nem idegesített amikor nem akart karácsonyozni az osztállyal vagy valami?


Amúgy köszi a választ :)

2018. dec. 9. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2018. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 9. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Konktétan a lopott disznóhúst,zöldséget vette meg jóval áron alul.
2018. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is volt.

Többnyire ugyanolyan álszentek voltak, mint bármelyik igazi hit nélküli hitetlen ám de igen vallásos ember, legyen az bármilyen vallás is. A vallás nem hit! Maga a vallásosság nem változtatja meg az embert és nem tisztítja meg nem újítja meg az ember szívét, ahogyan azt személyesen Jézus teszi.

2018. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!