Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szólnának az osztálytásait...

Mit szólnának az osztálytásaitok (és ti), ha lenne egy lány az osztályotokban aki biszex/leszbikus és van is barátnője?

Figyelt kérdés
Középiskolában. És a tanároknak mi lenne szerintetek a reakciója?

2018. dec. 14. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Budapesti belvárosi gimiben már semmi extra sincs abban, ha két azonosnemű sétál kézenfogva, vagy diszkréten a sarokban smárol.


Egy kisvárosi vagy egyházi gimiben biztos botrányosabb...

2018. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmi extra, ami azt illeti volt ilyen osztálytársam és jóban is voltam vele, sőt, szinte már-már haveri kapcsolatban voltunk +padtársak még mutatott is pár képet ahogy épp a barátnőjével vannak akció közben, nem volt nagy jelentősége annak hogy leszbi, volt egy-két homofób osztálytársam velük nem jött ki valami jól de azon kívül teljesen normális középiskolai osztály voltunk attól mert volt egy leszbi tagunk. Tanároknál sem volt jelentősége.
2018. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem semmit, hiszen honnan is tudnánk, hogy biszex/leszbikus? Csak nincs olyan intoleráns, hogy kérdés nélkül megoszt velünk olyan információkat, melyek senkit nem érdekelnek és csak rá tartoznak.
2018. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyházi (római katolikus) gimibe járok. Az évfolyamomon 6 meleg/leszbi/biszex embert ismerek, és ezek csak azok akikről tudok. A diáknál elég elfogadott, az én esetemben teljesen normális lenne, max néznék egyet ha nem gondoltam volna róla. Azonban a tanároknál teljesen más a dolog. Volt egy lány akiről kiderült, hogy leszbikus és kirugták. De ez egyházi suli, itt a tanárok folyamatosan arrol beszélnek, hogy ez természetellenes, nem így teremtette a férfit és a nőt Isten...
2018. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Azt nem tudom az osztálytársaim mit szóltak volna adott esetben hozzá, csak azt hogy én.. Mégpedig pont annyit szóltam volna hozzá, amennyi a közöm.. .semmi.
2018. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Miért kellene, hogy bárki is a másik ember szexuális életével foglalkozzon?

Az eléggé intim magánügy szerintem.

2018. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Az iskola nem arra való, hogy a szexuális beállítottságot hangoztassa bárki. Miért kell egy suliban bárkinek is tudnia, hogy Mariska Rózsikával fekszik egy ágyban. Ez nem a suliba való. Tessék otthon hagyni a nemi hovatartozást. (mondom ezt úgy, hogy semmi bajom a leszbikkel, melegekkel)
2018. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem szolnanak, nem csesztetnenek. Maximum ha veszekednetek, akkor szurkalnanak ezzel.
2018. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
De persze azzal semmi gond nincs, amikor a (hetero) 11-12 évesek már egymás szájában lógnak a folyosón.
2018. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

ma 14:16

De ezzel is gond van. Én egy középiskolában dolgozom, és szünetekben az ügyeletes tanárok nem is engedik a nyalakodó fiatalok viselkedését. Egyből rájuk szólnak. Mondják is, hogy nem érdekli őket, hogy milyen szerelmesek, ezt tartogassák iskolán kívülre. Iskolában nincs tapizás, nyalakodás stb. Ha valamelyik diáknak nem tetszik akkor beírás a szülőknek. Ha ezek után is csinálja akkor hazaküldik, és igazolatlan órák amik ha összegyűlnek akkor rosszul jár. Így nem sokan nyalakodnak a suliban..

2018. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!