Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a tanárokkal h nagyon túlterhelt vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval egyszerűen nem bírom ezt a hetediket... minden nap 4-ig vagyok mert ez egy műveszeti suli és nagyon komolyan veszik, zongora szakon vagyok és napi 4 órát kell gyakoroljak (zongorázzak otthon) és persze az osztálytársaimnak a kedvenc cikitzhető alanya vagyok amit nem nagyon merek elmondani senkinek, nagyon sok házit kapunk de tényleg túl sok szerintem h fél 5-kor érek haza a suliból, ebédelek ami inkább reggeli mert reggel jincs időm enni és a suliban is inkább tanulok szünetben, 4 (van amikor 3-at is alig bírok) zongorázok, utána olyan 3-5 óra házi és zsupsz máris éjfél körül lesz, semmi szabadidő. Ki kéne élvezzem a gyerekkorom amíg még van de nem lehet, nincs időm. Most is fél eg van és egy szaros toldi első éneket tanulok és nem emgy bele a fejembe fuuuuu... valaki segítsen bárhogy, hogyna mondjam el a tanáraimnak vagy hogy tanuljak hatékonyabban midnegy, csak segítsetek pls nem bírom már...
2018. dec. 16. 23:26
1 2
 11/12 Kései Sirató ***** válasza:

AZokból a tantárgyakból tanulj, amik számítanak a továbbtanulásnál.

Magyar, matek, idegen nyelv, töri és + egy választott, vagy konkrétan meghatározott.


Ha zeneművészeti szakgimibe készülsz, akkor nagyon fontos a zongora, a sok gyakorlás. Ha szereted és jól is megy, akkor eléggé egyenes út áll előtted. Ha viszont utálod, akkor csak vészeld át valahogyan a gyakorlást!

2018. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ok hát sokkal több komment érkezett mint gondoltam, nem arról van szó hogy 5ös tanuló szeretnék lenni, de egy oylan 3as kéne mert hát nem tudom nem akarom magamat rossz tanulónak látni,így sincs valami sok önbizalmam de az hogy zongorázok a mellett h nagyon sok időt vesz igénybe és igenis tud fájni mikor már 2 órája gyakorlod azt a arészt ahol a körmödet kell végig húzd a zongorán stb de megéri mert sokan dícsérnek meg, mindig 5ös lesz a félévi is belőle és aok versenyt is nyertem (nem azért írom h menőzzek csak tudatni akarom veletek h nem kényszerből csinálom) szóval egyszerűen túl sok tananyag, házi, stb... azt is tudom h az egyetemhez képest a hetedik egy óvoda de nekem valahogy ez is nehéz... hát csak reménykedek h ki tudom magam pihenni legalább karácsonykor meg újévkor. Midnen esetre midnenkinek köszi a válaszokat, de azért még írhattok :DD
2018. dec. 18. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!