Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gimnáziumokban a tanárok...

A gimnáziumokban a tanárok ugyanúgy megszokták nézni a diáklányokat mint a többi nőt?

Figyelt kérdés
Itt nem a 14 évesekre gondolok, hanem a 17-18 éves 'idősebb' korosztályra. Vagy mivel hogy diák ezért teljesen tabu, és 'rájuk se néznek'? Vagy csak sokkal diszkrétebben mint a többi nőre, esetleg magukban megjegyzik, hogy na ennek jó segge van? Leginkább tanárok véleményét várom, de bárkiére kíváncsi vagyok. (Elnézést, ha rossz kategória, nem tudtam, hogy pontosan hova rakjam)

2018. dec. 22. 19:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
21%

Kikérem magamnak a pedagógustársadalom és a magam nevében is! SOHA!

És a kolléganők sem nézik edzésen a fiatal, 16 év, sportos, kockás hasú, magas, jóképű fiúkat! SOHA!

2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem minden tanár de az is biztos hogy van aki igen .Pl nálunk volt olyan hogy a 43 éves tanárnak az egyik 17 éves diáktól lett gyereke. Persze sokáig nem is volt tanár utána.
2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
van akik még szexuális kapcsolatot is létesítenek
2018. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez szerintetek leginkább csak a fiatal tanárokra vonatkozik?(2es példájától eltekintve) Mondjuk, ha egy 25 éves férfi tanár bekerül egy lánygimnáziumba, akkor logikus, hogy megnézi őket?
2018. dec. 22. 20:06
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez attól függ. Pl idősebb tanár gondolhat arra, hogy fia/lánya lehetne a diák, esetleg van megeggyező korú vagy idősebb gyereke, és nincs gusztusa úgy nézni a diákra, de lehet, hogy van.
2018. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

1. Szerintem csak a magad nevében beszélj :D

Az én sulimban pl. most volt pár éve, hogy egy tanár (fiatalabb amúgy, 30-as évei elején járhat kb.) összejött egy csajjal, aki abban az évben érettségizett. Tanította is az osztályukat...És mesélték mások a suliból, hogy az iskola közelében van egy kávézó és reggelente sokszor látták őket ott ülni és csókolóztak, meg ilyesmi, szóval elég egyértelmű volt, hogy van köztük valami. Nem lett belőle semmi botrány, a tanár úr azóta is itt tanít, amúgy nagyon jó tanár.

Meg van egy másik tanár is, aki néhány éve jött a sulinkba, mert elvileg az előző munkahelyén több diákkal is összeszűrte a levet és kirúgták onnan. Amúgy ő is nagyon jól tanít.

2018. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Igen, megnézi. Gondolj bele, bemész egy diszkóba, ahol sok 17-25 éves embert találni... Szóval a valóságban (iskolán kívül) mindennapos, hogy ilyen korú fiatalok ismerkednek. Ezzel a logikával miért ne nézné meg a 25 éves férfi tanár a 18 éves lányokat? Attól, hogy az a munkája, hogy tanár, még ugyanúgy ember, a lányok pedig nem sokkal fiatalabbak nála. Szerintem ezzel még önmagában semmi baj nincsen, mert természetes dolog.


Szerintem inkább az a kérdés itt, hogy a tanár hogy viselkedik, képes-e felnőttesen, felelősségteljesen viszonyulni a témához. A legtöbben szerintem képesek.

Egyébként miért érdekel a téma?

2018. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Itt van egy interjú arról, hogy is megy ez:

[link]

2018. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

A fiatalabbak lehet, hogy megnézik őket, végülis tényleg csak néhány év van köztük és igen, a tanár is ember. Azt már más dolog, hogy hogyan reagál. Egy tanárnak nem szabad/szabadna összejönnie egy diákjával amíg a diák nem ballag el. Az hogy utána ők akarnak e valamit egymástól vagy nem az már az ő dolgunk. Ezt én pl nem ítélem el, ha tényleg úgy gondolják, szeretik egymást akkor oké. Úgyis kiderül majd pár év múlva hogy igazi szerelem vagy csak fellángolás volt. Nyilván az már túlzás ha a tanár a lány apja lehetne.

Nagyobb korkülönbség esetén, ahogy előttem írták már szerintem lányaként tekinthet a diákra egy tanár. Ha csak simán jóban vannak(normális tanár-diák viszonyt értek itt) akkor lehet hogy a férfi azt gondolja, hogy olyan mint ha a lányom lenne. Vagy esetleg a fiatalkori önmagára hasonlít(nyilván a belső tulajdonságokra gondolok)... Véleményem szerint ez belefér.

A pedofil, a fiatal lányokat kihasználni akarókat viszonyt tényleg alkalmatlannak tartom a tanári pályára, mert az már szerintem hatalmas bűn. Szerencsére én nem tudok ilyen példát a környezetemben.

18/L

2018. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

#9: Egyet értek,de olvass utána a pedofília fogalmának! Egy gimnazista emberrel szemben, legyen az fiú vagy lány,semmi nem pedofília.

Egyébként is, abban az országban,ahol a beleegyezési korhatárt levitték 14 éves korra,ott semmin sem lepődök meg...

2018. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!