Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Büdös osztálytárs? Ötletek?

Büdös osztálytárs? Ötletek?

Figyelt kérdés

Most mentem 9.osztályba és kollégista vagyok.Az egyik szobatárs(fiú),aki egyébként az osztálytársam,rettenetesen büdös.Nem fürdik !!! Szóltunk neki többször,de semmi sem változott.Osztályfőnöknek jeleztem,elbeszélgetett vele,de úgy tűnik ennek sem volt hatása.

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel ? A srácokkal arra gondoltunk,hogy este leöntjük egy vödör vízzel.A zuhanyzóba berángatni nem tudjuk,mert szinte biztos,hogy visítana meg valaki észre venné.


Az osztály többi része is állandóan panaszkodik,mert nagyon brutál,ráadásul valakinek mellé is kell ülni (szaktanárnak is jelezve lett,mert el akartak ülni mellőle).

Egyébként rendes zuhanyzó van,el van választva,függöny is van,tehát ez sem mentség.


Bármi ötlet ?Hogyan oldhatnánk meg ?

Nyilván nem szeretnék erőszakosak lenni vele,de tényleg nagyon gusztustalan.Más szobába nem tudjuk átrakatni,mert senki sem akar ingyen görényt.



2018. okt. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki alá lehet zuhany alá állítani..ha nem ért a szóból, főleg ha többször szóltok finoman, illedelmesen neki.
2018. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ja nekünk is volt egy ilyen. Büdinek hívtuk. 4 évig hordta ugyanazt a két pólót kb. Azt mondta a haverja, hogy beszélt vele és azért nem fürdik, mert víziszonya van.

Nem tudtuk megoldani.


De elterveztük, hogy mindenki hoz egy szappant és leteszi az asztalára, hátha veszi a lapot. De aztán inkább csak elkerültük, amennyire lehet.

2018. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Koleszban kell szólni az illetékesnek, hogy nem tudtok vele lakni, mert elviselhetetlen büdös, igénytelen.
2018. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kolis vagy akkor kellene lennie csoport vezetődnek vagy valaminek.. neki szóljatok, hogy beszélgessen el vele.

Bàntani ne bántsátok, se fizikailag se beszólogatással.. úgysem értek el vele semmit.

2018. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Buta az ember, lusta az órán is?
2018. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szóljatok a nevelő tanárnak a szobatársaddal és kérjétek meg, hogy beszéljen vele. Első körben ne erőszakoskodjatok vele, próbáljátok kulturáltan intézni a dolgokat.
2018. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a kolis nevelőnek is. Opció lehet még egy szép reggel kollektíve körbefújni dezodorral.
2018. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a gimiben,e gyszer a munkahelyen volt szerencsém rossz szagú egyénekhez. Mindkettő fiú volt. Bár a gimnazista szagát én nem éreztem, de az ofő is állandóan tett megjegyzséeket rá.


A munkahelyit viuszont éreztem. Olyan szaga volt, mint amikor ugyanazta ruhát harmadik napra is felveszed és jól beleizzadsz. Volt, hogy leült mellém valamit magyarázni és rosszul lettem 2 perc múlva.

A fekete mólójának a vállai pedig tele korpával...

Sajnáltam, mert amúgy kedves ember volt.

Anyagilag rendben volt, kb háromszor többet keresett nálam.

Néha illatos volt, amikor a nagyfőnükök jöttek látogatni.


Nagyon sokan tettek megjegyzést rá; az egyik kolléganő őt húzta Karácsonyra és tisztálkodási szereket akart neki adni. :D


A gimnazista fiúnak feltünési viszketegsége volt, gondolom ezért is volt büdös, hogy felfigyeljenek rá. Azon kívül ceruzát tett a fülébe, piszkálta az orrát (15-16 éves) és a kiszedett taknyával játszott...


Az édesanyja vérig sértődött amikor az ofő szembesítette a fia modorával és emiatt (is) kivette a fiát. Hogy mi lett vele utána, azt nem tudjuk.


A kollégával nem tudom mi lett; sosem rúgták ki amíg ott voltam vagy a főnökség sosem szólt rá a szaga miatt; imádták, mert jól dolgozott.

2018. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedre válaszolva; ő nem érzi a szagát és azt sem érti, mennyire is zavar titeket. Kb olyan mintha dobolsz az ujjaiddal és engem megőrjít és nem érted meg, nem érzed át, mert ez a természetes.


Szóval úgy van vele, hogy csak jár a szátok, de nem érzi át, tényleg mennyire zavaró a szaga és ez valójában mit vált ki belőletek.


Ha nem tisztel titeket, ti se tiszteljétek őt. ne legyetek vele kedvesek, tartsátok vele a 3 lépést, amennyire lehet, a létezését ignoráljátok, mert leesik akkor cak talán neki, hogy valójában mit is ér el a bűzével

2018. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!