Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Matek oran egy lany mellett ulok amivel csak az a baj, hogy o dohanyzik es az oran beszel ossze vissza es nem tudok figyelni mert zaklat. En nagyon erzekeny vagyok a dohany szagra, nagyon nem birja a gyomrom.Tudja rolam de nem igazan veszi eszre. Amikor megkerdeztem a tanart, hogy el ulhetek e akkor azt mondta, hogy nincs elorebb (masodik padsorban ulok) es hatrebb nem fog ultetni. Hogy gyozzem meg es mit mondjak a padtarsamnak miert nem akarok mellette ulni,hogy ne essen neki rosszul? Nem szeretnem megbantani.

#dohányszag #Padtars
2019. jan. 15. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kényes téma, esteleg meg kínálod rágóval, vagy meg kéred hogy óra közben ne beszéljen, vaaagy 4szemközt elmondod neki öszintén, véletlenül sem "járasd" le több ember előtt, meg kéred hogy matek előtt ne cigizzen, vagy utána rágozzon vagy valami.
2019. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni, hogy nem a szaj szagaval van a baj hanem hogy a ruhajabol is a dohany szag arad.
2019. jan. 15. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Uh, értem :/ hát probálj meg tanórán kivül beszélni a tanárral hogy mi a helyzet ültessen át, vagy cserélj valakivel helyet ha lehet. Sajnos több nem jut eszembe.És csak mond meg neki hogy nem birod a dohány/cigi szagot, és rajta is érzed. Szerintem ezzel semmi probléma nincs, hisz rengetegen undorodnak a cigi szagtól.
2019. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!