Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Tánc és dráma órán az volt a feladatunk, hogy egyesével ki kellett menni és egy percig kellett beszélni BÁRMIRŐL. Én elkezdtem sorolni az osztálytársam nevét és random színeket amik eszembe jutottak, de a tanárnő szerint a felsorolás nem számít értelmes, összefüggő beszédnek, szerintem pedig a feladat annyi volt hogy egy percig beszéljek és ezt teljesítettem. Kinek van igaza?
2019. jan. 30. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Tanárnak...
2019. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha dadaista körbe jársz, teljesen jól tetted.
2019. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
2019. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kaptál érte egyest, akkor ne törődj vele! Valószínűleg nem fejezte ki egyértelműen magát, hogy összefüggően kell beszélni, lényegében neked volt igazad. Mellesleg elég H.Ü.LY.E feladat.
2019. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Senkinek sem volt igaza.

Te félreértetted a feladatot. De ő meg nem mondta el egyértelműen, hogy mit vár el.

2019. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Beszélni az nem a felsorolni.

Ha igy csinálod: Szeretnem felsorolni az osztálytarsaim nevét, a tisztelet jeléül: x,y,z...

Az már beszédnek számít.

2019. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem érzel késztetést arra, hogy szerepelj, akkor tök felesleges neked ilyen tagozatra járnod.Régebben simán kiszórták azt, akiről látták, hogy nincs hozzá kedve.
2019. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha én szeretek rajzolni, festeni (minőségi eszközökkel) és jó is vagyok belőlük, viszont utálok vízifestékkel mocskolni, nem foglalkozhatok többé ezekkel?
2019. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tanárnak


Ha megkérnek, beszéljek valamiről akkor összefüggő mondatokat várnak.


Ha azt mondják, beszéljek egy percig, akkor meg lényegtelen, hogy a mondókámnak van e füle meg farka...


A tanár arra kért beszélj VALAMIRŐL.

2019. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jár ilyen tagozatra! A tánc és dráma gimnáziumban KÖTELEZŐ tantárgy. (Persze ha van tanár, lehet helyette mozgóképkultúrát oktatni, de a legtöbb helyen nem lehet választani).
2019. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!