Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha sirok mert nem...

Mit tegyek ha sirok mert nem szeretem az osztalytarsaimat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ki kozositve, de egyszeruen nem erzem jol magam az osztalyban. 90%-al joban vagyok, a maradek 10% meg semleges. De az a baj, hogy en nem kedvelek senkit sem az osztalybol. Van 4 baratom, akivel szunetekben szoktam lenni, viszont veluk soha sem akarok talalkozni sulin kivul.

Megjatszom magam folyton, probalok kedves lenni, de neha sirni akarok, annyira nyomorekok.

Ez furanak hangozhat, hogy miert problemazok itt, ha vannak barataim meg nem vagyok kikozositve, de sajnos en nagyon nem kedvelem osztalytarsaimat. Mar kezdem megunni azt, hogy csak megjatszom magam.

Hogy birjam ki ezt? 11.-es vagyok


2019. febr. 5. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mi lenne ha nem játszanád meg magad? Vannak emberek az osztálytársaidon kívül is, barátkozz velük.
2019. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Hàt ha màr eddig kibirtad akkor szerintem màr mindegy. Mindjàrt vége a tanévnek és aztàn màr csak egy éved van ott. Van akit mindennap hülyére szekàlnak meg vernek a suliban és még azok is végigtoljàk. A te helyzeted a övékéhez képest pi**afüst.
2019. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, meg kell találnod a módját annak, hogy minél kevésbé fájjanak ezek a dolgok! Az ember a barátait meg tudja választani, de családtagjai, kollégáit nem, - velük - bizonyos határokig - együtt kell élned x ideig! Adott esetben most az osztálytársaid a kollégáid. Van egy célod, - az elkezdett tanulmányok befejezése, mert nyilván nem melegedni, barátkozni jársz iskolába. Lebegjen az a szemed előtt, hogy előbb-utóbb leketyegnek a tanévek, aztán - szerencsés esetben - megy mindenki a maga dolgára. - Kevés az esély arra, hogy egy munkahelyen is tovább fogod élvezni bármelyik társaságát. Próbálj meg megtalálni egy arany középutat: nem kell nyálasnak lenned, de indokolatlanul az sem szerencsés, ha gyökér vagy másokkal. Hamar leketyeg, - és ne sírj!
2019. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy gyökerek hogy ilyen tipikus mai tinik akkor megértelek. De mesélj még érthetőbben
2019. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!