Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért gáz, ha rövid gatyát és...

Miért gáz, ha rövid gatyát és hosszú szárú zoknit vesz fel valaki? Egyszer így mentem suliba és mindenki rajtam röhögött.

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Régen zoknit hordtak szandállal. Akkor divat volt, ma röhögnek rajta. Régen a férfi férfi volt, a nő nő volt, manapság gender őrület van, se nők nincsenek, se férfiak. Hülyítik az embereket és az emberek hülyülnek is.
2019. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Régiónként változik, Sopronban hatása van az osztrák divatnak is, ezért itt mindenki rollert használ, osztrák divat szerint vásárol autót és mindenki a H&M-ben vásárol mert megtehetik. Itt minden iskolás hosszú retro hatású vagy divatos mintás de akkor is hosszú zoknit visel, bokás kis tornacipővel,vádli közepéig érő kusza farmernadrággal azaz halásznadrággal, ha így ismeritek plusz nagy jó téli kabáttal. Ez van. Nevetséges az egész város, de ez van. Nem te vagy a hibás, nem baj ha tetszik, rajtad kívül sok embernek tetszik, de helyileg vagy rossz helyen. Budapesten szintén nem gáz. Nyilván különbség van, hogy ezek vadiúj darabok és egyben vannak a gyerekek, vagy esetleg ha elavult ruhákból válogattál. Arra esetleg kaphatsz megjegyzést.
2019. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Leszarom a divatot.Éppen az a zokni akadt a kezembe,ezért vettem azt fel.
2019. febr. 14. 21:36
 14/14 Gy.Ata válasza:

Én inkább azokon röhögök, akik szakadt farmerben járnak.

Nem is gondoltam volna, hogy van olyan bolond akinek ilyen szemetet el lehet adni, de van bőven...

Hiába a marketing és divat nagy úr!

2019. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!