Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki tanács? Nekem nagyon...

Valaki tanács? Nekem nagyon rosszul esik. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok. 12.-es. Nemvagyok tömeg lány, adok magamra, van fogszabályzóm fél éve, a márkát nem nézem hanem ami jól áll azt felveszem, sminkelem is magam. De a lenyeg. Az évfolyamomon van egy fiúosztály, amely mellett ha elmegyek direkt hangoskodnak, fütyül egy két fiú, végig néznek.. Én ehhez nemvagyok hozzászokva, és szerintem nem ezzel ők leakarnak járni és megszólnak. Legalabbis ezt érzem. Nemtudom igazam lehet e? Ha ez így van kellemetlen érzés és rosszul is érint, hogy miért kell ezt? Tényleg nem vagyok besorolható a tipik lányok közé, akik körülöttem vannak, mert én nem játszom magam és normálisan megyek a folyosón is. Tanács, hogy mit tegyek? Vajon ezt miért csinálhatják? Kérem ne rosszindulatúskodjatok, nagyon lelkis lány vagyok és néha rosszul esik.

18/lány



2019. márc. 5. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6. válaszoló, nevetném, ha tényleg Vivien lenne :D


Nem kezdtál el korán érni? Azért, mert általában azokat zavarja ez, hogy megnézik meg megfütyülik, stb. akik már kissebb korukban elkezdtek változni fizikailag.


Illetve ők azért csinálják ilyen élvezettel, mert látják rajtad, hogy zavar Téged.


A magabiztosságot kéne gyakorolnod, ugyanis ebben a testben élsz, természetesen vagy csinos és elkerülhetetlen, hogy ez a fiúbanda ne füttyögjön utánad, ne szóljon utánad stb. Meg kell tanulnod kizárni őket.

2019. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem viviennek hivnak:D nagyon koszonom a valaszokat, igyekszem megfogadni oket!
2019. márc. 6. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!