Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ha 3 hete jöttem új iskolába költözés miatt, de rosszul érzem itt magam, átmennétek most másik iskolába vagy megvárnátok az év végét és csak utána mennétek át?
2019. márc. 11. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hét után egyik iskolában se éreznéd jól magad. Idő kell megismerni a többieket és a tanárokat. Évvégére lehet, hogy már jó lesz.
2019. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hét az semmire sem elég.


Olyan is megtörténhet, hogy 3 hét alatt össebarátkozol egy bandával és jól érzed magad és év végére megy tönkre minden. De olyan is, hogy nem szereted meg 3 hét alatt a helyed és év végére megszokod, szerzel barátokat, stb.


3 hét az semmi, várd meg az év végét.


Ha jól tudom, bár lehet ez már csacsiság, így tavasszal, hogy már csak kb 3 hónap van hátra a suliból nem is igazán vesznek át gyerekeket, csak nyomós érvvel (pl költözés, ahogy a jelenlegi iskoládba is felvettek); a "nehezen beilleszkedőket" vagy problémásokat nem is igazán szeretik felvenni.

2019. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én biztos hogy megvárnám az év végét. Amúgy is jobb lenne új közösségbe nyár után kerülni
2019. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!