Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek ha beleszeretn...

Ti mit tennétek ha beleszeretnétek az egyik tanárotokba?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg beleszerettem nem sokat tudok tenni. De mivel a tanárom nem kezdeményeznék felé.

Persze azért elég összetett dolog. Nem ismerem a helyzetet.

De a tanár mindenképpen tabu számomra.

2019. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várd meg míg betöltöd a 18-at, és elballagsz. Komoly (büntető jogi) következményei is lehetnek a dolognak.
2019. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig belezúgok vmelyik tanáromba. Semmit nem tehetek mert nem olyan a helyzet, főleg, hogy büntetni is lehetne ha bármi lenne. És ezt a tanárok is pontosan tudják, szóval fölösleges reménykedni, hogy hátha, mert valószínüleg nem buta és felelőtlen,hogy összeszűrje a levet egy kisdiákjával. Szóval nem csinálok semmit, órán mindig keresem vele a szemkontaktust,köszönök neki vagy mosolygok rá ha meglátom, tanulom az általa tanított tantárgyat, egyszóval próbálok szimpatikussá válni számára. És ha sikerül és viszonozza a mosolyokat,leáll velem beszélgetni akkor nagyon örülök. Persze sokszor megfordul a fejemben, hogy lehet ő is hasonlóképpen érez, de tulajdonképpen nem számít mert tudom, hogy esélytelen a dolog. Szóval csak izgalmasabbá teszi a sulis napokat meg unalmas órákat, de ennyi, és ez így teljesen rendben is van.
2019. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dugnék vele.🤷🏽‍♀️ Elballagtam már egy ideje, de szerintem minden suliban van minimum 1 olyan tanár, aki lefeküdt diákkal. Minimum. Vannak tanár ismerőseim/rokonom és nem akkora tabu ez, csak jól titokban kell tartani. Persze az a hivatalos verzió, hogy szó sem lehet róla, azonnali kirúgás stb., de ez a valóságban nem így megy. Ha kitudódik, tudomást se vesznek róla, akkora tanárhiány van, hogy egy amúgy jól oktató tanárt ennyiért nem rúgnak ki sehol. (Mondjuk nem 14-5 évesekkel történik a dolog, hanem a végzős korosztállyal.)

Nyomulni viszont nem érdemes, csak rosszul járnál, ha visszautasít, majd ő lép, ha akar. Ha meg nem, akkor várd meg, amíg elballagsz és hívd el randira. Emberek ezek is.

2019. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínüleg elkönyvelném egy plátói szerelemnek, lévén hogy civilben, "valódi" személyként nem ismerhetem, csupán tanárként. Múló dolognak tartanám, de mivel személyesen nem ismerhetem nem is igazán beszélnék "szerelemről" ilyen helyzetben. Max a külseje lehet az, ami megfogott volna, de semmi több.

Nem foglalkoznék vele túlságosan, és semmiképp sem közölném ezt a tanárral. Egyrészt írtó kellemetlen helyzetbe hoznám vele, másrészt ezzel a tanári állását és a jó hírét is kockáztatnám, nem beszélve a saját nyugalmamról.

Ha végképp nem bírnám ki, akkor megvárnám a ballagásomat - De szerencsére még nem volt rá példa hogy a tanáraim valamelyike iránt érezzek egy erősebb szimpátiát.

16/L

2019. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4:

"Emberek ezek is."

Akkor legközelebb azt írd, hogy ŐK, és ne azt, hogy EZEK.

2019. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Naphosszat róla álmodoznék - de konkrétan szigorúan semmit sem tennék, mert nem akarnék kiszúrni (de nagyon!) azzal, akibe szerelmes vagyok.
2019. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltam szerelmes tabárba,alapsulin és középsulin is. Nem tettem semmit:)
2019. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: hol nevezik alapsulinak az általános iskolát?
2019. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó: Felvidéken az alapiskola az általános.


Én is beleszerettem a tanáromba, és feleségül mentem hozzá. :) De az egyetemen volt, ott nem számított extra dolognak.

2019. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!