Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha beleszeretnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha beleszeretnétek egy rendkívül jóképű emberbe, akinek borzalmasan rosszak a fogai, ha megkérné rá, megcsináltatnátok neki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mármint az én költségemen? Teljesen kizárt!


A fogak nálam nagyon fontos tényezők! Az az első amit megnézek egy férfin és ha hiányos a fogsor és nem ápolt akkor nem folyok bele mélyebben!


A saját fogaim is szentek részemre ilyenkor a pénz nem dominál bármennyit vagyok hajlandó áldozni rájuk! Folyamatos karbantartás alatt állnak meg van mind a 32 saját gyönyörűek már megkaptam többször is, hogy még a fogaim sem eredetiek 😀🤷‍♂️☝️ pedig mindenem az 😁 30 N

2019. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csinálja meg magának a büdös száját.
2019. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Rám pont illik ez a leírás, én mondjuk magamnak csináltatom meg.
2019. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Össze se jönnék vele. Kit csókolok meg addig, amíg ő a fogsorát javítatja? Büdös, rothadó fogsorral rendelkező emberrel egyébként sem érintkezek 5 méteren belül,ha nem muszáj,nem még csókolgassam.
2019. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet rendkívül jóképű, akinek szét van rohadva a szája?

Egyébként meg biztos nem költök rá 1,5-2 millát, hogy rendes foga legyen.

2019. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nálam így már nem is lehet esélyes, mert nekem fontos a mosoly, és a rohadó fogak látványa undorral tölt el.

Ki vagyok én, az anyja, hogy fizessem? Fizeti magának.

2019. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni, hogy valaki tud úgy jóképű lenni, hogy közben csúnyák a fogai. Az összhatás a lényeg, hiába szép az arcszerkezete ha azt elrontja az első adandó alkalommal, amint elmosolyodik.


Viszont azért a "rosszak a fogai" nem mindig esztétikai problémát jelent, van, amikor gyakran törik, vagy sokszor begyullad vagy ilyenek is lehetnek, nem biztos, hogy rohad vagy büdös a szája vagy ilyenek. Amennyiben csak azt jelenti a "rosszak a fogai", hogy gyakran jár fogorvoshoz, akkor részemről nem lenne akadály. Amennyiben a "rosszak a fogai" tényleg azt jelenti, hogy fekete és büdös, akkor egyértelműen nem jöhetne szóba.


A megcsináltatnám neki részt nem értem. Ugyanúgy, ahogy én sem várom el a páromtól, hogy bármilyen egészségügyi vagy esztétikai beavatkozást fizessen nekem, én sem fogok anyukásat játszani, hogy másnak fizessem a dolgait. Felnőtt ember legyen magára annyira igényes, hogy elintézi ezt egyedül is.

2019. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Borzalmas fogakkal eleve nem lehet jóképű.

2019. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy. :D

Nem szeretek bele igénytelen suttyóba. Pláne nem egy olyan sunyi féregbe, akinek annyi gerince sincs, hogy megoldja a gondjait maga, hanem inkább pénzt kunyerál egy nőtől. Nincs az az Isten, hogy én egy ilyen herével szóba álljak.

2019. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A rossz fogsor nem feltétlenül igénytelenség miatt van. Ismerősömnek például fogínysorvadása van, naponta háromszor mossa, de nem lehet mit kezdeni vele. Nem is lehet a maradékra hidat építeni, mert mind mozog már. Akkor kaphat majd műfogsort, ha kipotyogott az összes foga. Szegény teljesen normális, jól öltözött és igényes ember, de a fogai önhibáján kívül ocsmányak.


Szerintem ha a kérdésben felvetett szituációba kerülnék, akkor segíteném ki az illetőt, ha nem amiatt rosszak a fogai, hogy nem foglalkozik velük, hanem pl betegség miatt.

2019. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!