Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha osszejonnetek egy ferfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszejonnetek egy ferfival, megkedvelnetek, esetleg beleszeretnetek, majd kesobb elmondana, hogy rejtett alkoholista, mi lenne a velemenyetek es mit tennetek?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem egy lanyba, o tolem 3 evvel fiatalabb, en lassan 27 leszek es ugymond "rejtett" alkoholista es depresszios, de ezt persze titkolom. Van rendes munkam, szinlelek egy normalis eletet, de valojaban nem vagyok boldog es minden este lefekves elott, vagy kesobbi esti orakban lecsuszik 2 deci (neha tobb) vodka. Ugy veszem ki, o is belem szeretett. Sok kapcsolatom volt mar, sok alkalmi is, de ot nagyra becsulom es felek elmondani, mert felek hogy veget vetek vele mindennek. 3 honapja vagyunk egyutt, ha egyutt is alszunk, akkor is iszom, de titokban. Tegnap meg is erezte rajtam, en persze titkoltam. Ittasan is tudok normalisan viselkedni, illetve nem vagyok reszeg 2 decitol, mert mar annyira hozzaszokott a szervezetem, de azert lehet erezni a vodkat is, ahogy kesobb elkezd erjedni.
2018. aug. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos már voltam együtt alkoholistaval

Soha többet nagyon sok fájdalmat és keserűséget okozott nekem

Hülye és naiv voltam meg vak nem láttam a fától az erdőt

Ha negtudnam azonnal szakitanek , nem akarok megy egy ilyen szenvedést

N

2018. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Erzekeny bucsut vennek.

Miert nem akarsz leszokni?

2018. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene, hogy elmondja, én az ezzel kapcsolatos intő jelekre nagyon korán ráérzek, urambocsá' azelőtt, hogy akár csak összejönnék az ilyennel.
2018. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Elhagynálak még aznap.
2018. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok,félig ide való csak,de volt egy titkon dohányzó exem,aki anyuka is volt. Most majd leszúrtok ,milyen jogon tiltok valakinek valamit is. Akkor ő milyen jogon....Mondtam ha már munkanélküli és van egy gyereke tegye le,pár honapon belűl ,1%ban legalább tegyen anyagilag a kapcsolatunkért ő is.

Ha már egész nap ráér néha ők jöjjenek be.

Először jött a pasi dolga járni a nő után,aztán nincs pénze a buszra szöveg, a kölcsönkéregetés tőlem(meg titokban 5 embertől) aztán a mi kis család vagyunk pasi tartsa el a nőt és a gyerekét. Mikor elhagytam havi 45 ezres jövedelemre 250 000 tartozása volt +amit kijelentett hogy nekem nem ad meg. K..lett belőle bárkivel lefeküdt aki cigizését támogatta. Na meg szìvbetegen ment a hell is titokban.

Szó ami szó rejtett szenvedélybeteggel sosem.

2018. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék. Apám alkoholista, és ugyan ő már nem az életem része, nem szeretnék mégegy ilyen személyt az életembe.
2018. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki alkoholista akkor azon látszódik is külsőleg. Ezt nem lehet titkolni, attól jogy te azt hiszed más nem látja, attól még észrevehették csak nincs joguk szólni.
2018. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!