Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár minek levelezik a...

Egy tanár minek levelezik a facebookon az iskolába már nem járó onnan kirúgott diákokkal?

Figyelt kérdés

Egy tanár minek levelezik a facebookon az iskolából fegyelmi okokból eltávolított diákokkal? rendszeresen napi szinten?


Eleve az kérdés hogy egy 40+-os tanár minek levelezik bármely diákkal is, lévén a diákok kor 14-18 között, ő meg 40+-os....

Én is tanár vagyok és volt már face üzenetváltás köztem meg diák közt de abszolút alkalmi „vészhelyzet“ esetére. Rendszeresen levelezgetés diák meg tanár közt? Khm... furcsa?


2019. márc. 15. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Lehet mert szimpatikusak neki a diákok és/vagy mert rokoni kapcsolatban áll velük vagy egy kedves ismerősükkel.


Balázska, a kérdésre pontos választ itt akkor adhatna, ha a tanár fejébe látnánk. Máskülönben mindenki csak tippelgethet.

2019. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"Lehet mert szimpatikusak neki a diákok"



egy tanárnak egy diák nem lehet szimpatikus. lehet, de SÚLYOS szakmai hiba ha ennek jelét adja.


egy tanárnak az összes diák egyforma (perzse nem de ha ennek jelét is adja hogy nem az nagy hiba)

2019. márc. 15. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha tanár vagy akkor tudhatnád, hogy semmi közöd a kollégád magánéletéhez.

A kollégád nem az iskolábajáró diákkal levelezik. A levelezés tartalmát nem ismered így hoztál egy megalapozatlan feltételezést.

2019. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

" A levelezés tartalmát nem ismered "


sztem jobb is..... el se tudom képzelni a tartalmat ill el tudom képzelni az a baj.... biztos nem az időjárásról folyik a diskurzus

2019. márc. 15. 18:07
 5/21 A kérdező kommentje:

"A kollégád nem az iskolábajáró diákkal levelezik"



Ja értem ha már nem jár oda akkor dugni is lehet.. hát végül is igen beleegyezési korhatár az 14 év de amíg oda jár addig ugye etikátlan de ha már oda se jár akkor

2019. márc. 15. 18:08
 6/21 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá közöd. Semmi.
2019. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert bombanoooooook!!! Bombanoket távolítottak el sz alapítványi iskolából bombariadoooooo
2019. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Azért mert bombanoooooook"


Fiúk.

2019. márc. 15. 18:39
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

"egy tanárnak egy diák nem lehet szimpatikus"


Ilyen alapon nincsenek bankrablók, mert egy ember nem rabolhat bankot, nincsenek bliccelők a villamoson, mert mindenkinek érvényes jeggyel/bérlettel kell utaznia, stb.


Balázska, vannak a KIVÉTELEK. "egy tanárnak egy diák nem lehet szimpatikus" - de lehet neki éppen azok és nem tartja be a szabályokat.


Értem mire célzol; azt akarod hangsúlyozni, egy tanár ne legyen olyat, amit nem szabadna, de a kérdésed az, hogy miért teszi ezt a tanár; mi felhasználók pedig ezen kérdésre próbálunk választ adni.

2019. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor mi van, ha csak puszta jó szándékból segíteni akar nekik?
2019. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!