Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár minek levelezik a...

Egy tanár minek levelezik a facebookon az iskolába már nem járó onnan kirúgott diákokkal?

Figyelt kérdés

Egy tanár minek levelezik a facebookon az iskolából fegyelmi okokból eltávolított diákokkal? rendszeresen napi szinten?


Eleve az kérdés hogy egy 40+-os tanár minek levelezik bármely diákkal is, lévén a diákok kor 14-18 között, ő meg 40+-os....

Én is tanár vagyok és volt már face üzenetváltás köztem meg diák közt de abszolút alkalmi „vészhelyzet“ esetére. Rendszeresen levelezgetés diák meg tanár közt? Khm... furcsa?


2019. márc. 15. 17:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, továbbra se értem; Mi a kérdés?


Adott egy pocakos 40 feletti ember, aki szerinted pedofil. Nem akarsz utánajárni, tudod és kész. Biztos perverzkedik a diákokkal FB-on; szerinted, ha valaki nem osztja a véleményed, az naiv.


Mi a kérdés? Mit szeretnél megtudni?


A GYIK ugyanis nem egy vita fórum, hanem egy hely, ahol a felhasználók feltehetnek egy kérdést, amire nem ismerik a választ.


Ismételten kérlek, emeld ki, pontosan mit szeretnél megtudni. :)

2019. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!