Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvabb, legbunko...

Mi volt a legdurvabb, legbunkobb dolog, amit egy titeket nem kedvelo tanar valaha tett veletek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 00:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Frusztrált, komplexusos tesitanár az értelmi szintemre tett megjegyzéseket azért, mert túl távolról kezdtem el távolugrásnál ugrani... "a többi tanár azt mondja, ez a lány milyen okos, aztán képes ennyire távolról ugrani"... látszott rajta, hogy gyűlöl mindenkit, aki tanultabb és műveltebb nála (a többi lányt is szekálta, akikről az a hír járta a suliban, hogy jó tanuló).
2022. nov. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy engem egy tanár sem utált, mégis tettek megkérdőjelezhető dolgokat.

- le lettem hordva mindenféle nemfigyelő trógernek, mert effektíve eluntam magam egy olyan felelet alatt, ami alatt 10 percig nem szólt egy szót sem a srác, és rajzoltam egy virágot a leckefüzetembe, ráadásul azt elvette tőlem, és nem volt hajlandó visszaadni, pedig abban voltak olyan házijaim, amiket meg kellett csinálnom másnapra, mert ha nem, kisegyes...

- le lettem hülyézve, amiért leblokkolás miatt túl távolról távolugrottam tesin... szintén ugyanez a tanár, épp lendületben voltam kézinél kapuralövésnél, beállt a közepére, azt mondja, vége, de már nem tudtam megállítani a labdát, és belebikáztam az oldalába... ugyanúgy, mennyire idióta vagyok

- magyartanár órán hisztizett, amiért nem az ő faktjára mentem tovább, hanem angolra... ugyan e miatt egy tök jó feleletre magyarórán hármast adott, mert nem tértem ki egy vers első sorában arra, hogy két szónak milyen jelentősége van, míg mások olyan feleletért kaptak hármast, amiben f...gokat beszéltek és össze-vissza nyökögtek

ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!