Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9 hónapos terhesen gáz elmenni...

9 hónapos terhesen gáz elmenni a 10 éves érettségi találkozóra?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy az lenne, mivel elég nagy már a hasam, és nem akarok emiatt a "középpontban" lenni, meg talán másoknak is rosszul esik, ha emiatt a középpontban leszek...(nekem is volt egy vetélésem, tudom, hogy nem mindenki tud ilyenkor örülni a másiknak).

Egyébként szívesen elmennék, a kajálós-dumálós részét kibírnám szerintem, utána bulizni már természetesen nem mennék. Az osztálytársak között nincsenek kifejezetten barátaim, de úgy általánosságban jóban/semlegesen vagyunk.

Szóval valahol szívesen elmennék, de valahol úgy érzem hogy nekem már nincs ott a helyem, és maradjak itthon.


A jövő hét végén lenne az alkalom, 2-3 hét múlvára vagyok kiírva egyébként.

Ki hogy gondolja?


2019. ápr. 24. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz, feltéve, hogy nem hangozataod folyamatosan!

Emiatt garantáltan nem leszel a központban, a többieknek ez elég természetes állapot, nem igazán foglalkoznak vele, ha te normálisan viselkesz.

Az egyetlen valamennyire kellemetlen helyzet akkor lenne, ha ott indulna be a szülés.

2019. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell órákat utazni miatta, akkor nyugodtan menj el. Nem kell ennyit agyalni. :)
2019. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Akkor már az utcára se mész ki mert nem sokára szülsz?


Az aki elvetélt és neked nem örül az egy nagyon gonosz ember. Ugy, hogy ne zavarjon, hogy egy ilyen ember mit gondol.


Èn 2 hetet túlhordtam a nagylányomat, mindenhova mentem, bevásárolni, fodrászhoz... Csak messzire nem(200km-re voölt egy családi parti), mert nem akartam szülés esetén másik helyen szülni...Pedig én eléggé nyávogos kismama voltam.

2019. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy órányira lenne tőlünk a helyszín. Talán a párom hozna-vinne kocsival, de ha nem, és bkv-znom kell, még úgy sem vészes.


Garantáltam nem szeretném hangoztatni folyton, csak hát baromira látszik (kistermetű vagyok).


A szülés beindulása tényleg gáz lenne, és mivel első gyerek lesz még nem tudom mire számítsak :) De valahol úgy sejtem hogy éreznem kéne, hogy közeleg a szülés...egyelőre nem érzem...De ki tudja.


Amúgy én is megyek még mindenhova, családhoz, munkatársakkal összeülni, ügyeket intézni, csak ezt az osztálytalálkozót nem tudom hogy kezeljem, mert ők jelenleg mégiscsak "idegenebbek" az életemben.

2019. ápr. 24. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. :) Ha jól érzed magad és szívesen mennél, menj! Szerintem nem sokáig leszel a középpontban, mert utána jön egy osztálytárs, aki épp az esküvőjét szervezi; egy másiknak nagyon érdekes munkája lett és arról mesél, szóval mindenki középpontba kerül egy rövid időre. :)

De ha előre odaszólsz, hogy szeretnél menni, ezen vagy, de lehet, hogy mégsem jutsz el, mert a 9. hónapban vagy, akkor nagyon meg sem fognak lepődni rajtad. Lehet, más is épp terhes. :)

2019. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem ciki; a terhesség egy áldott állapot. Ami az esetleges vetélősöket illeti; ha most 20 emberből 10 feltesz kérdéseket és Te tömören válaszolgatsz más, mint hogy magadtól az egész este csak arról szól, hogy Te folyamatosan erről beszélsz.


Nyugodtan menj el, szerintem nem fogsz zavarni senkit. :)


***


(Egy kis vicc, amit bár magamban tartanék, de nem bírok;

"Boldog 18. születésnapot édes nagylányom. Most elmesélem, hogyan segített világra a fiú, akibe titokban szerelmes voltama gimiben"

Vicc vége, off vége, trollkodás vége :) )

2019. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Lehet hogy túlagyaltam/túlparáztam a dolgot
2019. ápr. 24. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Haveromnak mostanában lesz 10 éves osztálytalálkozója... Ha Eszternek hívnak, le fog esni a Bálintnak az álla :D
2019. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!