Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 10 éves Érettségi találkozóra...

10 éves Érettségi találkozóra nem túlzás a 3 fogásos vacsora? Árban így 6000 Ft felett jön ki/ fő, mert a tanárokét is a diákok állják+ italcsomag is lenne mellé

Figyelt kérdés
én amellett volnék hogy szavaztassunk. szerintem bővel elég egy főfogás+ italcsomag, emellé mindenki rendelgethet amit akar. Nem mindenki áll fényesen és nem is erről kell hogy szóljon. De nehezen győzöm meg a másik szervező lányt (aki ezzel az árajánlat és vacsora résszel foglalkozik) ő így szeretné. leírtam többféleképpen már. Szavaztatni lenne a legoptimálisabb, de nem akar variálni, pedig szerintem egyszerű megoldás.
2013. jan. 12. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a 10 és 20 éves találkozóknál is csak az éttermet foglaltuk le előre, és mindenki maga választott . Csak a tanárokét fizettük közösen. Különösen a mai világban okos dolog ez. Ha olyan sokat kell fizetni, akkor lesznek olyanok, akik emiatt nem mennek el.
2013. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, túlzás... Beszélgetni mentek, nem enni... Szerintem.
2013. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem megy hogy mindenki rendel ott, mert akkor utólag hogy dobjuk össze a tanárokét? mindenki más időpontban megy el, és senki nem fogja vállalni a bank szerepét.
2013. jan. 12. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:

A tanárokéra szedtek előre, fejenként X forintot (azért legalább nagyjából lehet tudni előre, hogy kb. milyen összegre kell számolni).

A szervező marad, a végén fizet.

A különbséggel elszámoltok. Köre-mail, utalás.

Felnőtt emberek ezt csak meg tudják már oldani, ilyen indokkal kötelezővé tenni három fogást enyhén szólva is nevetséges!!!

2013. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mi Trófeába voltunk,így jött ki fejenként 4000-re a tanárokéval együtt.
2013. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát a szervezők nem tudnak maradni végig, lévén kisgyerekesek+ terhesek... illetve sajnos a rossz tapasztalatok miatt senki nem előlegezne meg ennyi pénzt- soha, de soha nem jön vissza sajnos, valahogy elvesznek a gazdák, hónapokig kell vadászni utána...


Köszönöm a választ mindenkinek.

2013. jan. 12. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ennyi. Nem igazán vagytok képesek felnőttként kezelni a dolgot.

Biztos, hogy 10 éves és nem 10 napos osztálytalálkozóról van szó...?

2013. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi a kedvességet. Ez egy egész osztály, nem én válogatom meg a társaságot. És nem állok úgy anyagilag hogy megrizikózzak ennyi pénzt és hogy a behajtót játsszam. sőt másnak sincs ehhez kedve. ez nem volt hasznos hozzászólás.
2013. jan. 13. 09:20
 9/10 anonim válasza:
Nálunk is kitalálták,(igaz elég gazdag suli volt,bár én már akkor is a pár csóróbb közé tartoztam),hogy menjünk Wasabiba sushizni.Hát én inkább kihagytam mert épp munkanélküli vagyok,és épp vállófélben.És különben se lett volna kedvem felállva jó hangosan elmesélni egy egész étterem füle hallatára.Legalábbis nálunk az öt éves osztálytalin ez volt,mindenki álljon fel és mondja el mi van vele....
2013. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség,nem zabálni mentek.


Nekünk 2 éve volt,mi egy főfogást kértünk és fejenként 2 szelet sütit,tanároké összedobva,mindenkinek 3 kóla+pohár pezsgő volt benne,többit mindenki pulthoz menve fizette is.

2013. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!