Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet vele kezdeni? Mit...

Mit lehet vele kezdeni? Mit mondjak neki ha megint megtörténik?

Figyelt kérdés
Az iskolában az egyik osztálytársam folyton kinevet. Mikor a barátja is vele van mindig mondja neki hogy "nézd a fejét" (az enyémet) és együtt nevetnek rajtam. Eddig nem szóltam, hátha észbe kap de elegem van. Mit monjak neki, mivel állíthatom le ha újra megtörténik? Szinte minden nap ez van. Köszi ha válaszolsz.

2019. ápr. 29. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ragadd meg a torkát nyomd a falhoz és mondd azt hogyha mégegyszer kiröhögsz akkor eltöröm a nyakad. Tudom picit durván hangzik de ha ezt megcsinálod akkor szerintem nem fog többet piszkálni.
2019. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mondd azt: Nézd a fülét! és röhögj te is. Ha sikerül hozzá néhány társat is szerezned, még jobb.
2019. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném normálisan, négyszemközt hogy van-e valami konkrét problémája veled, vagy csak ennyire unatkozik. Ha azt válaszolja hogy unatkozik, válaszold rá azt hogy örülsz hogy te ennyivel érdekesebb vagy mint a saját élete ;)
2019. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne vitatkozz hülyével mert össze kevernek vele ... magyarul le állsz vele mások előtt veszekedni te jösz ki belőle megint rosszul ...4szemközt próbálj vele beszélni ..vagy előzd meg ..ne várd meg hogy mondjon valamit rólad csak röhögd képen akár hányszor rádnéz ...le fog majd állni idővel
2019. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy ne legyél zavarban, ne magadban keresd a hibát, hanem állj bele a képbe. Ha röhögnek, nézz rájuk egyenes tekintettel, gúnyosan, megvetően, hozzá is teheted, hogy örülsz, hogy ilyen jókedvre tudod őket deríteni. Addig csinálják, amíg rosszul érzed magad miatta. Ha már nem, akkor ők fogják rosszul érezni, ezért abbahagyják.
2019. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!