Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes lenne bosszút állni?

Érdemes lenne bosszút állni?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársamról van szó,akit ha mostanában meglátok akkor dühkitöréseim lesznek,és általában ezt levezetem mással,de nem tudok megnyugodni. Azon gondolkodom hogy mi lenne ha bosszút állnék rajta valahogyan. Állandóan megtalált anno a suliban,és én voltam neki mindig a célpont.
2019. máj. 26. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha bosszút állsz, akkor mi lesz?
2019. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A bosszú sohasem megoldás. A dühkitörés meg eleve nem az ő hibája. Azért van, mert egyszerű vagy, mint a 100-as szög.
2019. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Odamész, durr két pofon, közlöd az okát, aztán elballagsz.

Otthon pedig szépen feldolgozod, aztán elengeded az egészet.

Kb ennyi.

Vagy megteheted ugyanezt pofon nélkül is. Bár én nem vagyok ellene a jogos bosszúnak, mert igenis segít. Jobban érzi magát tőle az ember ha korrekt elégtételt vett, és könnyebb utána elengedni a mindenféle érzéseket, aztán tovább lépni. Nem marad meg a lezáratlan ügy apró kis szúró érzete.

2019. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elmondanad neki, h milyen rossz volt neked, h szivatott. lehet, h azota mar felnott es bocsanatot is kerne, maris nem idegeskednel
2019. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Feelgood35 ***** válasza:

Gondolkodj el azon, hogy hogyan tehetnél legkönnyebben alá az illetőnek, hogy kicsit örömérzetet okozzon és elégtételt vegyél. Ha ilyen eszedbe jut fél óra alatt és kivitelezhető, különösebb probléma nélkül akkor tedd meg.


Ha nem jut eszedbe hagyd a francba az egészet, tekints úgy rá, hogy "tanultál" ebből és máskor másoknak ezt már nem fogod hagyni. Fogd fel úgy hogy megérdemelted mert nem álltál ki magadért. A tanárok is szívatnak mégis elég ritka , ha valaki bosszút áll.

2019. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég ha megmondod neki, hogy mi a problémád, mi az ami miatt vannak a rossz érzéseid, hogy érezze, érzel iránta ellenszenvet.
2019. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szólj be neki, csábítsd el a párját és ajándékozd meg a házát egy kis molotov koktéllal.
2019. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!