Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazságtalanságok középsuliban...

Igazságtalanságok középsuliban. Hogy lehetne elfelejteni?

Figyelt kérdés
Igazából már sok mindent elfogadtam és elfeledtem. De volt egy tanárom aki folyton terrorizált, hogy nem érettségizhetek infóból, mert nincs annyi óránk. De leszartam , mert nekem ebből kellett érettségiznem egyetemre. A lényeg, hogy mindig én segitettem mindenkinek órán, és mindig megcsináltam mindent jól. Erre egyszer csak úgy 4-est kaptam valamire amin nagyon meglepődtem, és másik fél évben is. Ergó nem voltam soha dicséretes 5 pedig tudom, hogy megérdemeltem volna, mert tényleg tudtam mindent és előző tanárnál mindig dicséretes voltam. De ez semmi. Annak ellenére, hogy nem tartotta meg az infó factot!!!, mikor mentem megtudni az eredményem érettségin ugye 5-ös lett, de nekem állt, hogy éppen csak meg, hogy mennyi mindent elrontottam, miközben minden tanár dicsérte az eredményeim.És az a durva, hogy megse mutatta, hogy mi az amit elrontottam és ráadásul a WORD-öt mondta ami értetek... azért pont az a legkönnyebb... Meg ha valóban annyira rossz volt akkor miért nem mutatta meg? Csak hazudozott, szerintem elég szánalmas, hogy olyan embert akar lehúzni aki szorgalmas meg tesz a dolgokért. Tudom lesznek még nagyobb pofonok is az életben.
2019. máj. 29. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idő minden sebet begyógyít valamennyire. Nekem az első gimis èvem volt pokoli. Aláztak a tanárok rendszeresen engem is (3 is) az osztálytársaim cikiztek a kinèzetem miatt.Most ezekkel a sorokkal finoman fogalmaztam , nem akarom rèszletezni ,mert estig itt írhatnám,hogy mennyi igazságtalanság, megaláztatás èrt ott. A lènyeg az ,hogy iskolát váltottam , ès kb egy èv alatt nagyjából túl tettem magam a törtènteken, azóta leis èrettsègiztem , s már 6 ève ennek az egèsznek. S mára teljesen túl tettem magam rajta. Termèszetesen elfelejteni èn sem fogom soha.Hidd el nem èrdemes ilyeneken rágodni èvekig, mert az ilyen tapló,pályára alkalmatlan tanárok nem èrnek annyit.Bizonyára a saját frusztrációját akarta rajtad levezetni. Örülj ,hogy egyetemista vagy már s megszabadultál tőle. :)
2019. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!