Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket zaklattak iskolában/köz...

Akiket zaklattak iskolában/középsuliban azok elmennek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Engem igen, és soha a büdös életben nem akarom látni egyiknek sem a pofáját soha többet. A többiekét se nagyon, mert azok se álltak ki mellettem, mert ugye féltek hogy ők is áldozatok lesznek aztán...

2019. ápr. 14. 23:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem, meghivtak ra. Kozoltem egyikojukre sem vagyok kivancsi, es ne is keressenek tobbet.
2019. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zaklattak de ismerek olyat akit igen. Nem jár ilyen dolgokra. Én sem. Nem látom értelmét. 2 emberrel tartom a kapcsolatot a többi nem érdekel. Pont most volt nekem is. Mondtam, hogy nem csíptelek titeket, ti se engem, engedjük el a témát. Ennyi.
2019. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Meg se hívtak 😂

Egyébként eszembe nem jutott volna elmenni, megkeserítették az egész gyerekkoromat, és kihat a felnőtt életemre is. :(

2019. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem, azt mondtam, hogy elfoglalt vagyok, nem érek ra, pedig akkor még az időpontot sem ismertem.
2019. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem zaklattak, de nem éreztem magam soha jól abban a közegben, amolyan "szürke egér" voltam, nem megyek soha. Nincs bennem harag, de nem érdekelnek, ugyanúgy nem érezném jól magam velük, ahogy négy évig akkor.
2019. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem megyek.

De ez szerintem ember függő is. Volt egy srác, mindenki utálta, szénné szivatták, és közrögej tárgya volt.

Aztán ő szervezte a találkozót.

Nem értettem,de ő tudja.

Lehet azt hitte, hogy mindenki vele nevét és nem rajta.

2019. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Én már 31 éves nő vagyok, de általános iskola kb 6. osztályban, 12 évesen elkezdtek a fiúk csúfolni, mert szőrös a kezem és a lábam. Hozzáteszem, egyáltalán nem volt extrém szőrös, ráadásul szőke vagyok, de tudtam, hogy csak szimplán nem kedveltek, mert akkor még egyik lány osztálytársam sem szőrtelenített, tehát akár melyik másik lányt kipécézhették volna. De még ők is kiközösítettek emiatt, sajnos az a pár hét rólam szólt, és senki sem védett meg.

Azóta, akárhányszor epilálok, mindig eszembe jut.

Egyik osztálytalálkozóra sem mentem el.

2019. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én abszolút megértem azokat, akik ezen sérelmek miatt fizikai bántalmazást vagy gyilkosságot kísérelnek meg az elkövetők ellen...
2019. ápr. 15. 13:23
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi bajom sem az általános, sem a középiskolai ex-osztálytársakkal, de nem érdekel, mi van velük, így nem megyek.
2019. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Általánosban bántottak az osztálytársaim, de azért egyszer elmennék osztálytalálkozóra, már csak azért is, mert végül én vittem a legtöbbre az osztályunkból. Senkire nem vagyok különösebben kíváncsi, csak elmennék, elmesélném, hogy mire vittem, megcsodálnám a meglepődést és az irigységet az arcokon, aztán diszkréten lelépnék, amint lehet és a továbbiakban nem tartanám a kapcsolatot senkivel.
2019. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!