Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az eddigi legcikibb...

Mi volt az eddigi legcikibb helyzet amibe tanár-diák helyzetben kerültél?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 17:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
Elmondtam egy tanárnak, hogy szeretem s majd amikor legelőször szembe mentem vele 😅
2019. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gyerekek azóta történt velem még cikibb, de vártam pár évet, hogy ne jöjjenek rá, ki vagyok.


Aki eszik vagy nem jó a gyomra, ne olvassa tovább!


A régi gimimben meghalt egy tanár. Búcsúztatót tartottak neki, amire elmentem. A volt gimimben volt délutan, télen, amikor ötkor már sötét van.


Elmentem elszívni egy cigit a búcsúztató előtt és így esett, hogy sikerült belelépnem a (termetes és nem igen szilárd) kutyakakiba.


Mivel nem mehettem be cipő nélkül, hogy ne hagyjak magam mögött nyomot, úgy sétáltam el a padig, mint akit bokán rúgtak. Gyorsan fel akartam mérni a szituációt, hogy mennyire lett trutyis a cipőm, le tudom e sunyiban tisztítani a padon ülve, mielőtt elmegyek a mosdóba, de közben odajött az igazgató.


Annyira meg voltam ijedve, hogy kutyakakis cipőben ülök ott, hogy fel se mertem állni, plusz féltem, összekenem a padlót, plusz nem is mondhattam, hogy "bocsi, szerencsém lesz, de addig is meghagyom tisztanak a padlót". Szóval ülve maradtam és bután vigyorogtam. Az igazgató ettől megdöbbent, de szerencsére nem haragudott meg.


Elbicegtem a wcre és ott próbáltam úgy lemosni a cipőt, úgy hogy


A. Ne legyen tiszta kaka a padló, a wc, a mosdókagyló


B. Ne arra jöjjenek be, hogy a cipőmről mosom le a kakit.


Utana fújtam rá parfümöt meg dezodort és tiszta ideg voltam, hpgy remélem ez segít és nem lesz kakaszagom a búcsúztató alatt, meg, amíg megyek a búcsúztatós terembe, nem hagyok vizes nyomokat magam után.

2021. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Otthon elég teljesítménykényszeres légkörben nőttem fel, rossz jegyekért ment a pofozás, üvöltözés, ilyenek... ezért volt pár eset, amikor halogattam azt, hogy elmondjak egyes jegyeket (pedig jó tanuló voltam, csak néha becsúszott).

Egyszer egy olyan 3 hét késéssel mondtam meg egy jegyet, és vmiért anyám emlékezett rá, hogy de azt a dogát nem most írtuk, ezért felhívta az ofőt, hogy bepanaszolja az adott tanárt, hogy miért ilyen későn mondja meg a jegyeket (nem mondtam neki amúgy, hogy "jaj, csak most kaptuk meg")... az ofőm meg vmit mondott a tanárnak, és az meg félrehívott az egyik óra után. Ott makogtam a tanárnak vmit, hogy semmi baj, félreértés történt, de baromi kínos volt, az biztos.

2021. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja, viccesebb sztori... érdekes módon ugyanannál a tanárnál... nem is tudom, milyen apropóból, de elkezdte nekünk mesélni azt a sztorit, amikor az azt hiszem, paraguayi focicsapat repülőjénekl kényszerleszállást kellett végrehajtania vmi lakatlan helyen, és a túlélés érdekében egymást el kellett kezdeni enniük. Nekem meg akkor eszembe jutott vmi hótt más dolog (azt hiszem, talán vmi Irigy Hónaljmirigy-show részlet), és éreztem, hogy elkap a röhögőgörcs. Na már most, azt éreztem, hogy baromi kínos lenne, ha egy ilyen sztori hallgatása közben elkezdenék nevetni... és úgy-ahogy vissza is tudtam fogni hangilag, de azért tudtam, hogy látszik... és akkor kitaláltam, hogy jó, akkor úgy teszek, mintha aludnék órán, hogy az arcomat eltakarjam...

Erre a tanár azt hitte, hogy rosszul lettem a sztoritól, és le akart küldeni az orvoshoz...

2021. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!