Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gipszben osztálykirándulás?...

Gipszben osztálykirándulás? Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Eltört a lábam és a héten megyünk osztálykirándulásra. Én mindenképp szeretnék menni és szerintem nem lenne semmi gond ezzel, de vannak akik úgy gondolják, hogy nem biztos, hogy jó ötlet így elmenni. Nem értem miért, suliba is így megyek egy ideje.

Ti mit gondoltok? Volt már valaki gipszben osztálykiránduláson, táborban vagy hasonlókon?


2019. jún. 10. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, az 100%.
2019. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem 3 napos himalájai túrára mentek, hanem pl városnézésre és az osztálytársaimmal jóban vagyok akkor biztosan mennék.
2019. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Kínszenvedés lesz. Én nem törött lábbal mentem, hanem időközben meghúzódott a bokám a hegyekben, kész tragédia volt még a városnézés is később. A túra is miattam szakadt félbe, nagyon szrul éreztem magam.


Inkább ne menj. Magad és a többiek miatt se.

2019. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A suliban egész nap ülsz... Egy kirándulás nem erről szól. Szívjon miattad az egész osztály?
2019. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Inni törött lábbal is lehet.
2019. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Így van, merő önzés, ha mindenképpen menni akarsz. Az osztállyal szúrnál ki, meg az ofővel, vagyis mindenkivel. Maradj otthon, úgyis egyfolytában posztolgatni fognak mindenfélét, ami már majdnem olyan, mintha ott lennél velük, csak nem leszel nyűg a nyakukon.
2019. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez leginkább attól függ mi lesz a program, mennyire kötött, milyen sokat kell mozogni.

Van amire elmennék, van amire nem.

Hegyi sétánál, vagy sűrűn ütemezett városnézésnél az egész osztályt hátráltatnád. Béreltbuszos teszem azt állatkertezésnél ahol szabadon eresztenek meg szépen elandalogsz a barátaiddal.

2019. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ha van még ilyen tapasztalatotok írjátok még nyugodtan.


Ha "Himalája-expedíció" lenne, biciklitúra, vagy egyéb jelentős sportprogram, nyilván nem lenne min gondolkozni :D Abban igazatok van, hogy ha ilyen program lenne, abban csak hátráltatnék mindenkit, ami nagyon kínos lenne nekem is, és bevallom őszintén én se lennék felhőtlenül boldog, ha más miatt lenne ez.


Igazából a Bükkbe megyünk, ottalvós, viszont kötetlen, és külön busszal megyünk (bár suliba is busszal járok így is, emiatt az se lenne megoldhatatlan probléma, ha menetrendszerinti közlekedéssel mennénk). Nem egy programok szempontjából eseménydús kirándulásról van szó. Az első nap csak annyi, hogy kitesznek minket Egerben, eszünk, majd ott azt csinálunk, amit akarunk. Úton a Bükkbe kiszállunk megnézni ezt-azt, de egyik se túra, ha olyan helyre mennénk, akkor max a buszba maradok addig. A szálláshely lesz a Bükkben, ott szintén azt csinálunk, amit akarunk késő délután és este. Hazafele úton is útba lehet ejteni pár kiszállós miniprogramot, ott ugyanaz a helyzet, mint az előző nap végén, ha olyan, max a buszba maradok, de tuti csak ilyen közelebbi érdekességekhez vagy múzeumokba kell menni. Ja meg van az egész előtt a második nap egy délelőttnyi strand, ahol nyilván nem fogok fejest ugrani vagy csúszdázni :D Ott minden bizonnyal elütöm majd az időt a parton a tanárokkal vagy akik nem szeretnének fürdeni, mert mindig van olyan, főleg ugye lányok.


A haverjaim szeretnék, hogy menjek és kérnek is rá, az ofő megkérdezte, de rám bízza, a szülőknél is én hoznám a végső döntést. Inkább a felnőttek fogalmaztak meg aggályokat, ami érthető, senki nem szeretné, hogy ne élvezzem, mások terhére legyek (azt én se szeretném) és nem tudják mennyire megterhelő esetleg.


Egyelőre azon az állásponton vagyok, hogy megyek. Esetleg az tartana vissza, ha szakadna az eső, mert akkor nehéz lenne gipszben mozogni és tuti szétázna. AZ gáz lenne, de nagyon meleget mondanak tűző napsütéssel. Amúgy már járógipsz, egyre jobban és gyorsabban tudok menni vele, a lábam ritkán fáj már, akkor is csak egy kicsit. Két mankót azért a biztonság kedvéért vinnék és úgy tolnám.

2019. jún. 10. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha már mindenki rábólintott, akkor azt mondanám, jól van, menjél... Na de két mankóval? :-O Arról eddig nem volt szó, csak gipszről... Akkor mégsem olyan egyértelmű...
2019. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt csak a biztonság kedvéért vinném/tartanám magamnál, ha esetleg elkezdene egy kicsit fájni, akkor addig mankóval mennék. Amúgy már eléggé belejöttem, gyorsan tudok mankózni is :D
2019. jún. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!