Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Help me sracok! Holnap uj...

Help me sracok! Holnap uj suliba kezdek 11-edibe tippek h mivel kezdjem a be mutatkozast meg ilyeneket?

Figyelt kérdés

Help pls holnaptol masik suliba vagyok 11-edokbe es tippem sincs h h mutatkozzak be es h mit mondjak magamrol meg ilyenek meg h ki melle uljek le v ink ha van szabad kettes pad akk lehet ink oda uljek ?

Szo ha vakinek van vmi ertelmes gondolata azt nagyon meg koszonnem 😁😊 ja es 18/f vagyok ha ez szamit is vmit 😅 meg ha van olyan story amit ink privatba irnal nyugodtan johet:D



2019. jún. 11. 00:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért váltottam sulit mert eddig szakgimbe jartám de azt a szakot utáltam es nem is tanultam annyira... ezért most át mentem egy magán gimibe. A helyesirási hibákért bocs hulla voltam mikor ki irtam 😅
2019. jún. 11. 10:35
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Ezek nem helyesírási hibák nyuszifül, hanem okádék a stílusod! Nem vagy menő, ha teletűzdeled angol szavakkal a dumádat, és a rövidítésektől értelmetlen amit írsz!
2019. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem a helyesírásodat kifogásoltam (bár az is annyit és, mint csöcs a bikán), hanem a stílusodat.

Mondd, miért rövidítesz? Mit spórolsz vele? Időt? Áramot? Vagy te sem tudod, de ez a menő?

Amúgy helyesen: bemutatkozást, kiírtam. Az igekötő mindig egybe van írva az igével. Bár sejtem, hogy fogalmad sincs ezek jelentéséről.

2019. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Én kifogásoltam a helyesírásodat, felőlem rövidítsd, de az igekötőket, írásjeleket tanuld meg helyesen használni!


"KIÍRTAM" és nem külön...

2019. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem utolsó héten tesznek rá, hogy új gyerek jött a suliba. Akár alsónadrággal a fejeden is flangálhatsz is arra fókuszálnak, hogy jön a nyár, nincs kedvük ott lenni, már csak ezt a pár órát kell végigbambulni és mehetnek a haverokkal a parkba, kirándulás van, stb.


Most húzd meg magad, év elején bemutatkozol.


Ha nagyon szeretnél jó pontot, esetleg szervezz vmi sátoros kirándulást a Balcsira biziosztás utánra.

2019. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!