Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni iskolai...

Mit lehet tenni iskolai zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki folyamatosan zaklat mindenkit. Durva dolgokat csinál. A tanárok székébe hol rágógumit ragaszt hol rajzszöget tesz hol vizi bombát. Neveletlen. A szülei nem foglalkoznak vele. Sokszor az utcákban lakik van hogy ott is alszik. Több ilyen utcagyerek ismerőse is van. Az osztálytársait zaklatja. Volt hogy egy lányt felrugott a plafonra. Egyszer matek órán meg kidobta a székemet az ablakon és nem tudtam hova ülni. A srác szülei ezzel szemben okosak, műveltek. Apja csilagászattal, dimenziós illetve földön túli dolgokkal foglalkozik. Anyja pedig színésznő. Nekem is nagyon elegem van hogy szinte mindenkit bánt az iskolában. A tesi órán egyszer az izadt pólót a tanárnak a fejére dobta. Nincs olyan ember akit ne zaklatna.

2019. júl. 8. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Micsoda szupererő lakozhat benne, hogy felrúg valakit a plafonra!!! Ilyennel nem kezdenék, még a végén kinyit az apja valami fekete lyukat, aztán mehetek “földön túlra”.

Mindjárt vége a nyárnak aztán nem lesz időd ilyeneken agyalni. Egyébként azt hittem, hogy a mostani generációban már fel sem ötlik ilyen vízibombás, rágós, rajzszöges csínytevés... ez olyan 90es évek:( Jobb kamukat találj ki, ha már ennyi időd van.

2019. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ez kicsit meseszerűre sikeredett. remélem szeptemberre lesz szupererőd megállítani a gyereket.
2019. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon úgy tűnik hogy ez csak a sztori egyik oldala. Már bocsi, de ezzel a fohalmazással, ha verbálisan szeretnéd megálítani, szép szavakkal, neki se láss. Majd felnő, de ha az utcán alszik nem hiszem hogy így családilag minden rendben... Őszintén elég kamu szaga van ennek, de ha igaz is... Még akkor sem lehet az. Ha tényleg olyan súlyos a helyzet már foglalkoztak volna vele. És az a székes dolog. Megértem, nincs hova ülnöd, k, de nem kell itt ezen pörögni. És főleg július közepén... Na remélem.folytatódott a zaklatas, bye.
2019. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!