Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen az első év egyetemen?

Milyen az első év egyetemen?

Figyelt kérdés
Most végeztem a gimnáziummal és (remélhetőleg) hamarosan kezdem az egyetemet. Tudnátok esetleg tippeket adni,hogy hogyan is történik úgy az első félév vagy mi az ami újdonság és fura lesz? És mégis hogyan szokás ott ismerkedni? Írhattok személyes élményeket is, megköszönném.

2019. júl. 20. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
BME tankörösdi más szemszögből: nekem nem tetszett, hogy ennyire le voltunk korlátozva, szerettem volna inkább másokkal is ismerkedni, de így mindig csak a tankörtáraimmal voltam, akiket amúgy nen bírtam. Szóval ez rosszul is elsülhet, nem baj az, ha mindig másokkal van órád.
2019. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sose senki nem fogja mondani hogy tanulni kell, de decemberben a vizsgán meg kérni fogják az anyagot.
2019. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!