Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első nap egyetemen, mit...

Első nap egyetemen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok barátkozós fajta és senkit sem fogok ismerni még. Hogy barátkozzak, mit tegyek, mit ne tegyek? Nagyon félek hogy egy barátom sem lesz :(
2015. szept. 6. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Bulizzz!!!:)
2015. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ettől félek. Nemem is holnap lesz az 1. napom. Melyik egyetemre jársz?
2015. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ezért kellett volna gólytáborba menni...De hát tudjátok
2015. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.:nem szoktam magam jól érezni a gólyatáborban, nem szeretek inni és részeg emberekkel összezárva lenni napokig és szexuális tartalmú játékok játszására kényszerítve lenni. Egyszer voltam gólyatáborban, többet nem megyek.
2015. szept. 6. 16:05
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha kifizeted volna, akkor az is meglenne.
2015. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akarva-akaratlanul is meg fogod ismeri a csoporttársaidat, szóval ezen kár agyalnod, hogy nem lesznek barátaid :)

Vagytok ezren, szóval no para.

2015. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5.:ezt nem értem
2015. szept. 6. 16:07
 8/13 anonim válasza:
100%

Ne aggódj ilyen miatt, bár nem tudom milyen szakra fogsz járni, de egy évfolyamon viszonylag sok ember össze tud gyűlni, így adott a lehetőség az ismerkedésre!

Nem tudom előadásod/szemináriumod lesz holnap, de akármelyik is, biztosan fognak melléd leülni emberek, akikkel elkezdhetsz beszélgetni gyakorlatilag bármiről. A többieknek is új a helyzet (nagy valószínűséggel), így mindenki nyitottabb a másikra, a szituáció adja a témát. Én se voltam egy nagy haverkodós fajta, de a közös helyzet összehozza az embereket (főleg azokat, akik hasonlóan vélekednek).

Szóval csak bátran és ne izgulj, mert egy valakit biztosan fogsz találni, akivel el lehet beszélgetni:)

2015. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kérdező! A választ a hármasnak szántam.

2015. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2015. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!