Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha antiszociális...

Mit tegyek ha antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszrűen nem tudok barátkozni, akiket meg a barátaimnak gondolok őket meg el hanyagolom, nem szeretnék velük találkozni. Sose érzem magamat jól egy társaságban, mindigis egy különcnek éreztem magam aki csak úgy van. 18/L

2019. júl. 25. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor érezd jól magad egyedül, ha társaságban nem tudod.
2019. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező.


Nem akarok túl nyers lenni ,mert értem én a dilemmádat.De úgy látszik nem veszed figyelembe az egyszerű tényszerűségeket. IGEN értem anitszociális vagy,és elhanyagolod a barátaid? nem látod ebben a nyilvánvaló ellentmondást?


Csak szemléletbeni változás és tenni akarás illetve a tevés tud ezen változtatni. Ha elhanyagolod az ismerőseid akkor ne csodálkozz ha antiszoc maradsz mert ez egész egyszerűen egy undorító viselkedés. Egész egyszerűen ahhoz hogy jólérezd magad társaságban tűrnöd kell és alkalmazkodnod máshoz is.Ha nincs benned annyi hogy tudj máshoz alkalmazkodni akkor egész egyszerűen önző vagy.


Az EGO-dból fakad az antiszociálisságod.Ne CSAK aztnézd hogy neked miért jó ,neked miért rossz. Az is egy szempont de próblálj más emberek (leginkább a barátaid) ritmusához is alkalmazkodni és majd ők is alkalmazkodnak hozzád.Keresni a jót amit a társaásgban szerezhetsz


bátornak kell lenni és merni tenni valamit.

2019. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak én hanyagolom el őket, ők se keresnek engem. És tudok alkalmazkodni máskohoz, csak nem hosszútávon. Nem tudom elviselni az embereket, irritálnak.
2019. júl. 25. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne barátkozz, nem írja elő törvény. Persze ha szeretnél, az más, de akkor a hozzáállásodon is változtatni kell.
2019. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!