Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 17 évesen nem gáz, hogy nem...

17 évesen nem gáz, hogy nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
Nem igazán voltam még, mert nem iszom alkoholt és az én környékemen nincs sok szórakozási lehetőség, ami van ott is elég sok a számomra unszimpatikus ember. Viszont még sose volt barátom se ,és ha nem járok bulizni akkor félek, higy sose fogok megismerkedni senkivel. Plusz szeretnék emlékeket is , de nem úgy hogy berugok és stb. Mit tegyek? Ráérek még?
2019. júl. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát úgy nem lesznek emlékeid ha csak otthon ülsz.Menj el a barátaiddal bulizni,nem kötelező ott inni vagy épp berúgni.Az meg,hogy unszimpatikus emberek is vannak ott,azok mindenhol lesznek ennyi erővel sehova se menj.
2019. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Van még idő.
2019. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
a bulizáson meg diszkózáson kívül rengeteg minőségibb élményt szerezhetsz... például kertiparti, kirándulás, csónakázás, keresel valami hobbit és a többi hasonló emberrel űzöd
2019. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Miert ha elmész buliba minden hetvegen es bebaszol akkor azt fogod mesélni az unokaknak? Ahogy előttem írják sokkal minőségibb idotoltesek vannak amikkel elmenyeket szerezhetsz...Nekem is vannak bulikbol de gyakorlatilag full bénák a tobbihez kepest. Menj el valami csapatsportot uzni, keress hobbikat stb.
2019. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
És nem is szeretnél?
2019. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél beállni a sorba?? Én nem vagyok bulizós típus, mégis vagy már 10.000 dolgot megéltem a 27 évem alatt. Sokan azt gondolják, hogy csak az él meg bizonyos dolgokat, aki idiótát csinál magából egy csapat hülyével egyetemben. Pedig ez nem így van. Sajnálom az ilyen egysíkú gondolkodással élő embereket!
2019. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!