Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy kolléga folyton barátko...

Ha egy kolléga folyton barátkozni akar velem, mi a helyes, hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
A szemkontaktust pl. kerüljem vele, vagy pont, hogy inkább nézzek a szemébe, hogy ne tartson alamuszinak?????
2019. júl. 27. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Jobb ha a szemebemondod hagyjon beken !!
2019. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában az ilyen szembemondások sajnos olyanok, mintha olajat öntenél a tűzre.
2019. júl. 27. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen barátkozós kollégám.

Irodában dolgozok, és ha jönne beszélgetni, úgy teszek mint aki nagyon elfoglalt. Ha elkezd hozzám beszélni, a monitort bámulom, mint akinek fontos dolga van.


Kedves ember egyébként, csak úgy vettem észre hogy kisebbségi komplexusa van és folyton dicsekszik, szinte semmi másról nem beszél csak magáról (hol volt, mit vett, mit csinált).

Szóval amikor csak tehetem, lerázom.

2019. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Belemerülök a munkába és meg is mondom, ha ennek ellenére rákezdni, hogy "bocs, most nagyon koncentrálnom kell, nem tudok rád figyelni".
2019. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mond meg neki, hogy ez munkahely ès nem dico. Munka tekintetèben segítesz, ès ennyi.
2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget válaszolsz és (talán) nem akar majd összeköltözni veled. Bármi legyen a témaköre te arra nem reagálsz, hanem kijelentesz valamit néhány példa.

Pedig a rókáknak fiókái nem lehetnek.

A lovaknak sincs 36 foga, hát még egy varjúnak.

Tegnap láttam a plafonon két legyet, akkor eszembe jutott a teszkós, leárazott kenőmájas.


Próbáld ki, igen hatékony. Üdv.

2019. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja. Ezt már velem is csinálták egy csomószor :D
2019. júl. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!