Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lassan 20 évesen még sosem...

Lassan 20 évesen még sosem voltam bulizni. Ez gáz vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Én sem voltam. Nem érzem hátránynak.
2019. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Én voltam, kibuliztam magam, de nem volt az igazi a társaság miatt meg mert nem találtam a helyem, mára majd ha lesz társaság, lehetőség biztos elmegyek néha, de jobban értékelem az összeülős,beszélgetős partikat.
2019. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gáz? Én életemben egyszer voltam diszkó szerű helyen, 14 évesen a sulink tinidiszkójában, azóta eltelt majdnem 20 év és soha többet nem tettem be a lábam ilyen helyre. Nem nekem való, utálok táncolni, utálom a zenét, amit ilyen helyeken játszanak, szóval nem érzem azt, hogy bármit is veszítettem volna azzal, hogy kihagyom az ilyesmit. Nekem nem ez jelenti a bulizást, jobban kedvelem a másfajta szórakozási formákat.
2019. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ: többnek érzed magad emiatt és lenézed azokat, akik buliznak?
2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
17 évesen kezdtem el szórakozóhelyekre járni. Van, aki később kezdi, nincs ebben semmi problematika.
2019. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én 20-as éveim elején jártam, de már vagy 5 éve max 1-2 alkalommal ha megyek(évente)

Szerintem semmiből se maradtál ki. Nincs ott semmi látni való, max ahogy a lányok leisszak és szét hanyjak magukat.

2019. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Attól függ: többnek érzed magad emiatt és lenézed azokat, akik buliznak?"


Ha többek érezném magam emiatt, nem kérdezném, hogy gáz-e

2019. júl. 29. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mit értesz buli alatt, ha szórakozóhelyekre vagy fesztiválokra, akkor még én sem voltam, pedig 22 éves vagyok, de én nem is akarok ilyen helyekre menni, mert ismerem magam annyira, hogy tudom, nem tetszene. Nem igazán érzem mindezt gáznak.


Ha szeretnél menni, de eddig nem tetted, akkor próbálj meg, társaságot találni hozzá, vagy olyan helyet keresni, ahová egyedül is elmersz menni, és ilyen módon is jól tudod magad érezni.

2019. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyre gondoltam (de fesztiválon se voltam)
2019. júl. 29. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A bulizás nem olyan nagy szám, mint ahogy a sok tini mondja. Én voltam már párszor, jó buli meg minden, de nekem végtelenszer jobb volt hozzám nagyon közel álló emberekkel egy találka ahol az életünkről beszélünk, megosztjuk magunkat és elszívunk egy spanglit.


Szóval a bulizás nem menő, hanem semleges. Semmi nagy nincs benne, és nem tesz téged menővé. Ami menővé tesz szerintem az az, hogy van benned figyelmesség, törődés, és értelem. Ezek tesznek igazán vagány palivá, akivel lenni akarnak az emberek.

2019. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!