Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lassan 20 évesen még sosem...

Lassan 20 évesen még sosem voltam bulizni. Ez gáz vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 18:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazad van.

(Amúgy lámy vagyok :D)

2019. júl. 29. 21:50
 12/15 A kérdező kommentje:
lány*
2019. júl. 29. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

21 leszek. Sosem voltam még, de nem is hiányzik. Sokkal többre értékelem, ha egy kis társaság összeül, mint a hangos, zajos tömeget. De tartom magam ahhoz, hogy más meg szeretheti az ilyen közösségi élményt, bulit, úgy, hogy én nem.

Szerintem abszolút nem gáz, hogy nem voltál. Ha elmennél, akkor szerintem (már csak a korod miatt sem akadály) menj bátran. Esetleg egy barátnővel kezdetben, aki mellett nem érzed elveszve magad. - és esetleg helytől függően a fél szemetek is egymáson tudjátok tartani.

2019. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ. Ez csupán a társas szabadidő eltöltésének egyik praktikus formája. Ha más módon élsz teljes életet, akkor nincs ebben semmi probléma. Ha a barátaiddal máshol, máshogy töltesz minőségi időt, akkor nem gáz. Ha máshol, máshogy vannak lehetőségeid ismerkedni, beszélgetni, kikapcsolódni, akkor nem gáz. Ha egyszerűen eddig sose alakult úgy, hogy buliba menjetek, mert volt más, akkor nem gáz.

Ha a barátaid mennének bulizni, hívnak téged, te pedig nem mész, "csak", akkor gáz.

2019. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én 40 után csaptam bele a lecsóba és semmi nem történt.
2022. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!