Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek, hogy a fiúk undorodnak...

Félek, hogy a fiúk undorodnak majd tőlem. Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és eléggé önbizalomhiányos, valamint sajnos mindig mások véleményétől tartok, de nem is ez a legnagyobb problémám. Már kiskorom óta aranyerem van. Anyukám (akinek szintén van a szülés miatt) mindig is kizártnak tarotta, hogy bármiféle műtéthez folyamodjunk, mert egy ilyen műtét miatt halt meg az egyik rokonunk, illetve egy másik ismerősének, aki csupán 20 éves, annak folytonosan előjön pár hónappal az újabb és újabb műtétek után és bevallom én is félek tőle. Nem teljesen úgy néz ki, mint az ezt prezentáló képeken, szóval nem ilyen begyulladt hatalmas dudor, ami eltakar mindent, de mégis ott van. Sosem volt vele problémám, még nem fájt egyszer sem, nem vérzett avagy gyulladt be, ügyelek a tisztaságra.


Nem merek ismerkedni, igazándiból bárki aki leszólít, randira hív azt emiatt utasítom vissza. Nagyon félek attól, hogy megkedvelnénk egymást, járni kezdenénk és egy jól működő kapcsolatban pedig egy idő után előkerül a szex. És így... vannak olyan fiúk, akik a mensitől is undorodnak. Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek aranyere lenne?



2019. júl. 29. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sokan valószínűleg észre se vennék. Ismerkedj nyugodtan!
2019. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van aranyerem és férjem is. Kezelem és akkor nincs kint semmi.
2019. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kenőccsel,kúppal rendben lehet tartani(nekem is van).Ne gátoljon az ismerkedésben,a szexuális életet nem befolyásolja,ez butaság.Az önbizalmadon viszont nem ártana dolgozni.
2019. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én lány vagyok, de azért válaszolok.

Van pár olyan egészségügyi probléma, ami zavarna egy fiún, de az aranyér nem tartozik ezek közé. Nem tartom undorítónak. Ha a páromnak lenne, legfeljebb megkérdezném, hogy szex közben mivel legyek óvatosabb, vagy ilyesmi. De ezt leszámítva szerintem nem igazán érdekelne.

2019. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
Miert az kilog vagy mi?? Mintha kilogna a bele??
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egészséges? Akkor nincs baj.
2019. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akivel együtt leszel nem hiszem hogy zavarja majd
2019. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már!
2019. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megkönnyebbültem ezeket olvasva :')
2019. júl. 30. 01:06
 10/12 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel ez
2019. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!