Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnek valtoztatni az...

Hogyan tudnek valtoztatni az eletemen?

Figyelt kérdés
Nos, nem is tudom hol kezdjem, 16 eves vagyok, kb. tobb mint 4 eve kijottunk Nemetorszagba, a sajat dontesem volt hogy szeretnek e maradni vagy sem es igent mondtam, nem nagyon gondolkoztam rajta. A igazabol az hogy egy ideig nem nagyon erdekelt, de kb. 2-3 honapja mar elegge zavar hogy igazabol semmi tarsadalmi eletem nincs, persze erre lehetne mondani azt hogy menjek focizni meg minden ilyen szarsagot ezeket ismerem, viszont egyaltalan nincs otletem hogy a sulin kivul hogyan tudnak normalis eletet elni, mivel ha annyira nincs is idom egy kicsit hianyolom a parkapcsolatot is vagy csak siman a baratokat, csak igazabol senkit nem ismertem meg eddig akire azt mondtam volna hogy megertjuk egymast, nem tudom mennyire lehet erre megoldasokat adni azon kivul hogy mozduljak ki a hazbol es menjek csinaljak valamit, de mindenesetre ki irtam a kerdest ami ugye az lenne hogy hogyan tudnek valtoztatni az eletemen, elore is koszonom azokat akik probalnak segiteni vagy akarmi. Leginkabb az gondolkoztatott el hogy mostanaban sokat hallom hogy “uh de jo lenne ha ujra xy eves lehetnek” es ha bele gondolok, akkor en erre az idore nem vagynak vissza, pedig most elem a “legfontosabb” eveket ( 16/F) Koszi hogy vegig olvastad :)
2018. aug. 10. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:

10 évvel idősebb vagyok nálad, de mégis valahol átérzem amit írsz. Épp ezért én a hazaköltözés mellett fogok dönteni. Te csak fejezd be ott a sulit, és ki fog alakulni mit akarsz!

Egyenlőre csak nyomasd tovább. Üdv Angliából :)

2018. aug. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"16 eves vagyok, kb. tobb mint 4 eve kijottunk Nemetorszagba, a sajat dontesem volt hogy szeretnek e maradni vagy sem"


Miért ha visszajöttél volna Magyarországra,ki viselte volna gondodat?


Amúgy mennyire jól beszélsz németül?

2018. aug. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
Ahhoz, hogy legit társadalmi életed legyen ahhoz fontos a kultúra megértésének a szándéka + a nyelv elsajátítása. Lakhatsz ott akár 15 évig is ha magyarokkal vagy körbevéve és nem nyitsz a többiek felé.
2018. aug. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Introvertáltak közt keresgélj. Extrovertáltakkal mindig meglesz ez a sosem értitek meeg egymást dolog, mert ő csak csacsogna felszínes témákról (általában játékok csajok, foci, autó), te pedig komolyabb dolgokról is elmélkednél. Szóval mindenképp találj valami hobbit, amiben jól is érzed magad, és összeismerkedhetsz általa közös érdeklődésű emberekkel 🙂
2018. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Folyekonyan tudok beszelni nemetul a nyelv az nem gond, es magyarokkal sem vagyok korulveve, csak valahogy nem ismertem meg eddig senkit akivel megertettuk volna egymast
2018. aug. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!