Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek, ha lenne egy...

Ti mit tennétek, ha lenne egy családtag aki állandóan fotózgat titeket amikor nálatok van?

Figyelt kérdés

Amikor családi vendégségek vannak, keresztapukám állandóan hozza a fényképezőgépét és mindenkit lesben fotózgat hogy mit csinál (néha nem túlzottan lesben, amikor vinnénk ki az ételeket és elénk állva elállja az utat)


Kezd bosszantani, mert szerintem egy családi ebédnek nem arról kellene szólnia hogy egymást fotózgatjuk (meg amit nagyon útálok még 23 évesen is, hogy mindenki a telefonját nyomogatja az asztalnál evés közben is), hanem hogy beszélgessünk egymással meg az idősekkel tudjunk tárgyalni



2019. aug. 12. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyet helyből lecsapnám oszt feldugnám a gépét egy kényes helyre. Jó fos családod hallod-e.
2019. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már szóltam neki hogy zavaró és hogy tegye el (ugyanígy megkértem mindenkit hogy tegye ki a telefonját hogy ne azzal legyenek elfoglalva, főleg a fiatalok), egy darabig be is tartották, de ha már egyvalaki magához veszi valamilyen ürüggyel, akkor ha egy perc múlva kimegyek a konyhából akkor mindenki kezében ott virít a kis flip-tokos húszezer forintos műanyag vacak



Legszívesebben odahajítanék valami EMP gránátot, és akkor ehetnénk végre nyugodtan a gyertyafénynél, a kaja a gázon is megfő 😄😄

2019. aug. 12. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
azt meg megertem, hogy megkered, h ne fotozgasson de. 23 evesen valoszinuleg nem te vagy a csalad feje, akkor meg mi jogon tiltod meg nekik, h telefonozzanak?
2019. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amióta édesapám stroke-ot kapott, azóta rám hárultak a feladatok: nem tud mozogni, beszélni is nehezen


Ő is mondta keresztapámnak hogy inkább beszélgessünk mert senki nem tudja mennyi időt tudunk még együtt tölteni, ezt szeretném elérni meg honorálni én is

2019. aug. 12. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mást nem tudsz tenni csak beszélni vele.
2019. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: ,,Been there, done that, got the T-shirt", ahogy az amerikaiak mondanák


Nem használt semmit: gondolom a koromnál fogva nem mutat tiszteletet (csupán azt nem veszi észre hogy ha faterom mozogni tudna, akkor legszívesebben kitekerné a nyakát ezért meg a viccek miatt amiket nyomat)


Nehezen tudom megállni én is, hogy ne süllyedjek le arra a szintre hogy szitkozódni kelljen bárkivel is az asztalnál

2019. aug. 12. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Tükröt tartanék elé.
2019. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!