Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik antialkoholista...

Létezik antialkoholista közösség magyarországon?

Figyelt kérdés
Sajnos se fb-n, se máshol nem találtam. Szeretnék hasonló gondolkodásúakkal ismerkedni, barátokat szerezni.

2019. máj. 4. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem iszok alkoholt, pedig 23 éves férfi vagyok. Ebből kifolyólag alkoholista sem vagyok, és nem is akarom megmondani senkinek, hogy alkoholista legyen-e, vagy nem.


Most akkor anti-alkoholista vagyok, vagy nem?

2019. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha találsz ilyet, szólj. Az ellenséggel mielőbb le kell számolni!
2019. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anoním Alkoholisták csoportjai minden városban vannak. Ha van neted akkor megtalálod a hozzád legközelebbit.
2019. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, de tudtommal ők volt alkoholisták, akik a leszokni akarókat segítik. Olyanról tudtok esetleg, akik csak szimplán nem isznak, nem cigiznek és nem drogoznak?
2019. máj. 4. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Tehát normális emberekről?


Talán vannak még ilyenek.

2019. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Vannak, csak nehéz megtalálni őket. Ismerkedni sajnos legtöbbször bulikba járnak az emberek, ott ez megy.

De nem is kell, hogy az antialkoholizmusra legyen kiélezve a dolog, bármilyen közösség, csoportosulás érdekelne, akik enélkül élnek társasági életet, szerveznek programokat.

2019. máj. 5. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát èn egyáltalán nem szoktam inni, cigizni ugyan cigizek de mèrtèkkel. Nem igazán bírom az alkeszokat, drogokat pláne nem használok 26 vagyok
2019. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék, ha lenne ilyen közösség - mert állandóan csak a lehúzásokat kapom mindenkitől. Miért nem iszol - nem olyan rossz - próbáld ki - kóstold meg. Ehh...
2021. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem az alkohol a rossz hanem a mértéktelenség. A teljes absztinencia érintettség nélkül ostoba egyszerűsítő és félelemvezérelte magatartás amire egyesek még büszkék is....
2021. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, saját elhatározásomból nem iszom. Egyrészt nem szeretem az ízét, másrészt nincs rá szükségem, mert enélkül is jól tudom érezni magam, és le tudom vetni a gátlásaimat, amiből alapból nincs sok.

Én is örülnék, ha lenne közösség, amit hasonló gondolkodású emberek alkotnak! Valaki talált már valamit esetleg azóta?

21/l

2021. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!