Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság miért használ mindenk...

Manapság miért használ mindenki metálvillát? Azok is, akik egyáltalán nem metálosok/rockerek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a metálosokat/rockereket kérdezem, hogy titeket nem irritál, mikor képeken, videoklipekben metálvillát mutogatnak, mikor még csak a jelentését sem tudják?

2019. aug. 15. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
🤘🤘🤘🤘
2019. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én se használnék műanyag vagy fa villát, a metál az igazi. Bár, hogy klippekben minek mutogatják
2019. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
🤘🤘
2019. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mert most ez a trendi, meg a menő. Meg az együtteses póló, de a viselője azt se tudja ki vagy mi van rajta (AC/DC, Rolling Stone stb.). És amúgy engem nagyon irritál, de nem nagyon lehet vele mit kezdeni sajnos. 🤷🏼‍♀️
2019. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dehogynem. Engem irritál, amikor úgy mutogatnak metalvillát és úgy hordanak zenekaros pólókat, hogy a jelentést sem tudják. Kevés dolog van, amit jobban utálok a pózereknél. Nem bírom őket elviselni. Lehet, hogy most elitistának tűnök és ezért elnézést kérek, nem akarok annak tűnni, de tényleg nem szeretem őket. Ha nem ismer valaki egy adott műfajt, ne próbáljon úgy tenni, mintha ismerné.
2019. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!