Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kellett beszólni a...

Miért kellett beszólni a rendőrségre, hogy magam sétálok a városban, meg "zűrösnek nézek ki", meg mert leültem egy parkban?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, mintha mégis kisgyereknek néztek volna. Nem tudtam itthon lenni, itt a faluban meg nem lehet merre ellenni, ezért bebuszoztam egy kisvárosba. Kávéztam, sétálgattam, igazából kávézót kerestem, ezért sétáltam. Fagyiztam, leültem egy parkban.

Turista város, szóval nem is értem. Összesúgott ké árus mögöttem, meg láttam, hogy mit műveltek. Mintha egy sorozatgyilkos vagy mi lennék. A parkba meg jött utánam egy biztonsági őr, mikor azt hitte, nem látom, beszélt a kis walkie talkie-jába. Sétálok vissza a buszmegállóba a sétáló utcán és szépen elkapott a drágalátós rendőrség, igazoltattak, meg kérdezgettek, meg hogy több embernek gyanús voltam, mit csinálok erre, átnézték a táskámat... Elmondtam, de látszólag nem hittek nekem, de elengedtek...


Így van szabadság Magyarországon.


2019. aug. 18. 20:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor olvass figyelmesebben!
2019. aug. 18. 21:09
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Na és ha igazoltatnak? Bárcsak a csöveseket is elzavarnák a közterekről.
2019. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
A biztonsági őr tudja a Security rádión át értesíteni a járőröket?
2019. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer átbicikliztem a szomszéd, zsák faluba. Úgy nèztek rám is a házak előtt ücsörgő nénikék, mint egy sorozat gyilkosra, mert nem falubeli voltam és hát akkor mit keresek én arra? (Csak cél kellett a bringatúrához ès úgyse láttam még korábban azt a falut.)


A lényeg, le kell szarni az ilyeneket. A rendőrök úgysem bánthatnak, ha nem tettél semmit. 5 percet vettek el az életedből, cserébe te egy jó órát legalább eltöltöttél a városban. Ha jól esett, menj máskor is! Nehogy már egy parkban pihenést vagy kávézást vegyenek el tőled.

2019. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

Ez Budapesten nem letezik. Hogy barki radkuldjon rendort egyedul uldogelesert meg egyedul setalasert.


Koltozz el azonnal abbol a retkes falubol meg kisvarostol is szabadulj meg. Elmebetegek elnek ott. Reszvetem.

2019. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor rám is lehetne rendőrségrt hívni, mert egyedül sétáltam, buszoztam tegnap. Lementem egyik régen látott barátnőmet meglátogatni, haza fele, mikor vártam a csatlakozást, elmentem én is enni a McDonald's-ba, sőt szoktam beugrani az egyik kedvenc kávézómba egyedül, ha arra járok, vagy éppen egyetemre is egyedül járok, mert nincs közvetlen ismerős)barát aki ugyanarra jár mint én levelezőn.

Ja és akkor már közveszélyes vagyok, ha már havonta a leárazások miatt felvonatozok egyedül B.pestre és orr egyedül császkálok, veszek ruhákat, iszok/eszek egymagam vendéglőben, kávézóban.

Igazán őrült dolog egy fiatal lánytól ez mind...

2019. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

*Pár havonta

2019. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az itteni válaszoktól már ennyire idegbeteg leszel, nem csodálom, hogy rád hívták a yardot.
2019. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

En Budàra jàrtam modellképzöbe kb 12 13 évesen.bàtyàm vitt kocsival.

De egyszer elmaradtak az oràk, csak elfelejtettem, bàtyàm mà elment es nem mertem szolni neki hogy ennyi eszem van..gondoltam megvàrom egy padon azt a pàr oràt mire visszajön.(télen)

Egy idösebb asszony kerdezte miert ülök ott egyedül, elmondtam, csak epp a felét sem hitte el ahogy kiderült utolag, felvitt magàhoz meleg teazni csinalt szendvicset is mikor közölte hogy szerinte kihivja a rendöröket mert nem hisz nekem.

Mondtam akkor jöjjön le velem es amikor jön a tesom majd meglatja.


Végül nem lett belöle rendörség meg semmi, kedvesen elvàltunk le sem kisert.


A bàtyàm azota is azt hiszi hogy a modellorakon voltam.

2019. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
*màr elment
2019. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!