Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kellett beszólni a...

Miért kellett beszólni a rendőrségre, hogy magam sétálok a városban, meg "zűrösnek nézek ki", meg mert leültem egy parkban?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, mintha mégis kisgyereknek néztek volna. Nem tudtam itthon lenni, itt a faluban meg nem lehet merre ellenni, ezért bebuszoztam egy kisvárosba. Kávéztam, sétálgattam, igazából kávézót kerestem, ezért sétáltam. Fagyiztam, leültem egy parkban.

Turista város, szóval nem is értem. Összesúgott ké árus mögöttem, meg láttam, hogy mit műveltek. Mintha egy sorozatgyilkos vagy mi lennék. A parkba meg jött utánam egy biztonsági őr, mikor azt hitte, nem látom, beszélt a kis walkie talkie-jába. Sétálok vissza a buszmegállóba a sétáló utcán és szépen elkapott a drágalátós rendőrség, igazoltattak, meg kérdezgettek, meg hogy több embernek gyanús voltam, mit csinálok erre, átnézték a táskámat... Elmondtam, de látszólag nem hittek nekem, de elengedtek...


Így van szabadság Magyarországon.


2019. aug. 18. 20:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség ez, vagyis fura, hogy ilyesmi történt veled. Lehet rosszarcú vagy, már bocsi. Az én páromat is mindig követi a biztonsági őr a szemével, vagy volt már olyan is, hogy egy órásnál a nő nem engedett minket a vitrinhez, ő vette ki, ami kellett. Vagy a Müllerben, az eladónő folyton a seggünkben volt... Lehet kicsi város, és feltűnt, hogy idegen vagy. Én megértelek, enged is felbosszantana, ha csak úgy ni megállítgatnának minden ok nélkül. De ki tudja, lehet volt valami zűr arra felé akkortájt, lehet voltak rablások, vagy valami pedofil és azért kombináltak.


21 L

2019. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem aláztak már meg úgy, hogy amikor mentem ki a boltból végig követett a biztonsági őr utána átkutatta a táskám. És volt benne egy vitaminos doboz és kiabált, hogy az mi. Utána mindenki kellemetlenül nézett rám. Hogy ilyen hülyék is vannak...
2020. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!