Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti mit szolnatok egy...

Fiúk ti mit szolnatok egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy csajjal aki bejön, csak van kapcsolata... Kérdeztem tőle hogy tud e róla a barátja hogy beszélünk... Mondta hogy igen mert ő őszinte ember és elmondta a barátjának akivel előtte még összevesztek de nem miattam és a szakítás szélén vannak. De azt mondta a srác nem bánja hogy beszélünk mert miért is ne beszelgethetne a lány más srácokkal úgy se csalná meg. A lány leírta hogy szeret velem lenni és fontos vagyok neki. És nem tudom hogy most csak baratkent tekint e ram

2019. aug. 19. 10:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
13%
Ez csak egy teszt a részéről, mert ha látja, hogy elbizonytalanodtál, akkor nem fog érdemesnek tartani téged a kapcsolatra!
2019. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom, de záros határidőn belül ki fog derülni.
2019. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az sztem nem rossz ha elmondta a barátjának legalább ha mi osszejonnenk egyszer esetleg akkor velem is őszinte lenne
2019. aug. 19. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

És biztos olyan csajt akarsz, aki jelenleg is nyíltan pasizik, miközben elméletileg van palija?...

Gondolod, majd te nem ugyan így végzed?

2019. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy ezt a lányt nem lehet komolyan venni.

Te egy tartalék vagy, aki majd jó lesz, ha mégsem tudják rendezni a dolgokat a barátjával.

Szerinted nem gáz, hogy veled ismerkedik, miközben elvileg a kapcsolatukat próbálják rendbe hozni?

Mondjuk azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a barátja nem is tud erről.

Én utálom az ilyen kavarós csajokat.

2019. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hűséges lany. Én ismerem... Nem csalna meg senkit. Ezt onnan tudom hogy amikor buliban voltunk megpróbáltam ranyomulni de visszautasított mondván h van barátja, de azóta újra elkezdtünk beszélgetni
2019. aug. 19. 10:59
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Szerintem undorító vagy. Mit kell más barátnőjére nyomulni te kis takony?
2019. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De tulajdonképpen nem O kever velem, csak beszélgetunk... Én udvarolok neki o nem szokott olyanokat írogatni... Jó csak egyszer írt olyat... Részegen 😂😅
2019. aug. 19. 11:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Bonyolult ez az egész. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége, de én szerelmes vagyok a lányba
2019. aug. 19. 11:05
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
A vége az lesz, hogy összejöttök, aztán pár hónap múlva téged is felültet, mikor már menthetetlenül szerelmes leszel, valaki más f@$zát fogja szopni.
2019. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!