Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Bejelöljem? Fiúk,...

Mit tegyek? Bejelöljem? Fiúk, ti mit szólnátok egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon tetszik.Fb-n találtam,egy "ismerősöm" ismerősének az ismerősei között.Nulla közös ismerősünk van,nem is találkoztunk soha,viszont nagyon szeretnèm megismerni. A barát òim mondogatják,hogy jelöljem be,de parázok attól,hogy mit reagálna,hogy mit mondanék neki stb. Ráadásul nem kicsit idősebb nálam. Mit csináljak? Fiúk/pasik,ti mit reagàlnátok arra,ha egy full ismeretlen csaj bejelölne titeket?

2013. jan. 14. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ne a facebookon éld az életed! :D
2013. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám el a jelölést, csak ha előtte írsz üzit, de mondjuk szerintem ezzel én vagyok kisebbségben, a legtöbb ember boldog boldogtalannal baráti kapcsolatban van facebookon.
2013. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én megkérdezném hogy honnan ismerjük egymást.
2013. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fakbukon semmit! Komolytalan dedósok akik ott élik ki magukat.
2013. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

én sem szoktam idegenektől bejelölést elfogadni.


de mi az ami tetszik? a képe? lehet h nem is ő van rajta. szerintem beszélgess előbb vele, később is ráérsz bejelölni.

2013. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Én nem szoktam visszaigazolni a kis tinip*csákat (bocsi a szóhasználatért)...

25F

2013. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ha jócsaj lennél visszajelölnélek! :D
2013. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Visszajelöltem már olyanokat akiket nem ismerek, mert gondoltam talán ő ismerem, de az ilyet nem nagyon szeretem.
2013. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha engem egy teljesen idegen jelöl be akkor vissza utasítom és megkérdezem tőle, hogy miért tette ezt. Szerintem írj neki privát üzenetet, amiben leírod, hogy megszeretnél vele ismerkedni. Biztos nem fogja rossz néven venni, meg aztán legrosszabb esetben kapsz egy elutasító választ és akkor legalább tudod, hogy felesleges ezzel tovább foglalkozni.


24/F

2013. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de általában ha idegen pasik jelölnek be, mindig megdobom őket egy üzivel, hogy honnan ismerjük egymást. Gondolom, ezzel sokan vannak így! :) És ekkor kénytelen a másik megmondani, hogy pontosan miért jelölt. Ha ő is szimpatikusnak talál, akkor mákod van! :D
2013. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!