Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti mit szólnátok egy...

Fiúk ti mit szólnátok egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Egy pasi elhív randizni egy csajt és a randin úgy tűnik hogy a csajnak nem jössz be, nincs érintés és csók a randi végén, de jól elbeszégettek barátilag. Ha viszont a csaj később meggondolja magát, rájön, hogy mégis bejössz neki van még esélye? Vagy eső után köpönyeg?

2013. máj. 26. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ
2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha nincs szex az első randin akkor takarodjon a francba
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinte örülnék, ugyanakkor megfordulna a fejemben, hogy miért gondolta meg magát. Talán az jutna eszembe, hogy nem jött neki össze mással, és most rám fanyalodott. Viszont ha normálisan meg tudná indokolni az egészet, akkor beszélhetnénk a folytatásról.
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kapásból kuka.Velem senki ne szórakozzon.Akinek volt esélye és elbaltázta,az magára vessen.
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor még nem állt készen kapcsolatra, most pár hét múlva igen. Érzelmileg lezárta az előző kapcsolatát azóta.
2013. máj. 26. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben lesz@rnám,hogy mire állt készen,vagy mire nem.Én mindenkinek egy esélyt adok.Ha később meg is gondolja magát és tetszik,akkor sem jövök össze,mert nem fogok úgy táncolni,ahogy más fütyül.
2013. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. NAgyon megoszlanak a vélemények erről, van akinek simán belefér, van akinek nem...
2013. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem áll készen a következő kapcsolatra, akkor ne menjen el randizni... Nem leszek azért együtt valakivel, hogy velem felejtsen...
2013. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom más hogy van vele, nekem az a tapasztalatom, hogy úgy igazán túllenni az exen csak másik kapcsolatban lehet. Ezalatt azt értem, hogy ha mással vagyok csak akkor tudom azt csinálni, hogy tényleg gondolat szintjén se merüljön fel az ex. Van aki eltereli a figyelmemet róla :)
2013. máj. 27. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!