Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket mi tesz boldoggá?

Titeket mi tesz boldoggá?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy semminek se tudok örülni. Egyedül aludni van kedvem és annyi mindent szeretnék csinálni, hogy inkább elment a kedvem az egésztől.Nektek mi okoz örömet a mindennapokban? Milyen tevékenységek töltenek fel?

2019. szept. 3. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A hit, az ha egeszseges vagyok, ha aznap finom etel ital jut az asztalra, ha vki rammosolyog es kedves hozzam, ha a szereteimmel lehetek.
2019. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha elbújhatok egy jó könyv világában. Vagy ütök valamit titokban a családomnak, és látom, hogy örülnek neki. Hmm igen, a kaja az mindig feldob.
2019. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Legboldogabbá az utazás és a túrázás, természetjárás illetve az emberi kapcsolataim. De ezen kívül megtanultam az apró dolgokban is megtalálni a boldogságot, egy finom ételben, egy jó élményt adó programban (még ha ez csak egy sima séta is), a napsütésben, a jó zenében, a munkahelyi sikereimben, egy jó könyvben, igazából estig sorolhatnám.
2019. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az életem

régen depressziós voltam, tudom milyen a padlón

igazából most nagyon jó életem van, nagyon jól haladok előre mégis annyira hozzászoktam a sikerhez, hogy nem sok sikerélményem van már, hanem természetesnek veszem a sikert


úgy vágok bele dolgokba, hogy nem is biztos, hogy van elég tudásom, tapasztalatom hozzá mégis tudom, hogy bármi lesz megoldom és eddig ez be is igazolódott


ami a legjobban felpörget manapság az a tervezgetés, álmodozás, van egy elég nagy projekt amin dolgozom hobbi szinten és ha csak picit is sikerül haladnom, akár tervezésben, akár megvalósításban az feldob


bármit szeretnék elérem, csak sokszor ez rengeteg munkával jár és néha ürességet érzek amint elérem a célt, az odavezető út tök jó, de amint meg van utána csak egy "pipa", hogy "ez is megvan"


fontosnak tartom, hogy az ember kiélje a kreativitását

2019. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostanában zenehallgatás, olvasás, 1-2 kedbenc YouTube csatornám tartalma. Kevés a motivációm, pedig most nagy szükségem lenne rá. 18/L
2019. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es okfejtése hibátlan. Annyival azonban kiegészíteném, hogy mai fiatalok népbetegsége, az önbizalomhiány is csak ezzel orvosolható. Amikor látod, hogy ezt is, azt is meg tudod oldani. Amikor látod, hogy BÍZHATSZ ÖN-magadban. A telefon nyomogatásától és a nyivákolástól még senkinek nem jött meg az önbizalma. Ahhoz tenni kell.
2019. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a természetet az erejével, a csodáival, a szépségével, így elsősorban a túrázás tesz boldoggá! Vagy egy jó vígjáték, jó zene, jó könyv, valamit mindig lehet találni, amiben örömét lelheti az ember :) !
2019. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!