Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehetne csinálni együtt...

Mit lehetne csinálni együtt első randin?

Figyelt kérdés
És itt nem olyan dolgokra gondolok amit mindenki csinál ilyenkor, mint a mozizás vagy az evés, kávéivás. Hanem valami másra bármire ami nem ennyire sablonos

2019. szept. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmehettek bowlingozni, billiárdozni, szabadulószobába, kirándulni valahova, ha jó az idő, koncertre, valamilyen kaja/pia fesztiválra.
2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb bármit.... viszont a mozizást tök hlyeségnek tartom, mert alig van közben kommunikáció, meg ismerkedés, meg egyebek, plusz én mindig betompulok a moziban film után
2019. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én duna parti sétát szoktam a Kossuth tértől a Lánchídig. Ott megmutatom a kedvenc helyemet az egész országban. (A Lánchíd melletti kicsi lépcsők le a vízhez)


Majd onnan a napszaktól és kedvtől függően folytatódik.


Pl.: Este sötétetés után nagyon jó kiülni azokra a pici lépőkön amik levisznek a vízhez és picit elszigetel a külvilágól.


... de ha úgy van kedvem vagy attól függően mennyire gondolom komolyan vele a dolgokat felszállunk a 2es villamosra, majd a Március 15. téren leszállunk, pár métert sétálunk a kedvenc kicsi ruin kocsmámban, a Red Ruinba.


Ha mondjuk süt a nap, akkor esetleg a Deák fele tovább megyek egy kávéra beülni vagy csak tovább sétálunk.



Nem szeretek rögtön beülni valahova, mert az kicsit kötötted helyzet és jobb előtte fellazulni és kicsit önfeledetlenebbűl összezárni magunkat, amikor már látszik hogy jól kijövünk.


Itt a fellazulást nem feltétlenűl magamra értem. Sokszor a lánynak kell egy pici idő hogy kényelmesen érezze magát, amikor már látja, hogy jó fej vagyok, úgy nézek ki mint ahogy a profilomon, nincs creepy kisugárzásom stb...


Meg séta közben lehet a legjobban kommunikálni. A Mozi pont ezért nem jó, mert minek ülnél be egy vad idegen mellé 1,5 órára, csak hogy csendben ellegyetek egymás mellett? Az evés kicsit túl intim.


Aztán a 2-3. randitól már bármi jöhet, de ott is ki kell fejezned, hogy figyelmes vagy nem csak random jól hangzó programokra elvinni. Pl.: A mostani barátnőmet a 3. randin elvittem autóval Szentendrére egy múzium túrára meglepetésként, mert előtte pár nappal telefonban volt egy félmondata, hogy "Milyen menő a Szürrealista kiállástás ..." és szó szerint lehidalt, hogy ilyen figyelmes vagyok és később elmondta, hogy ott volt neki a forduló pont. Akkor tudtam, hogy nem csak egy fuckboy vagyok.


Szerintem az elején ne vidd túlzásba, majd legyél figyelmes. Ne csak azért vidd el valahova mert menőn hangzik.

2019. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem többnyire csak estefele van időm, ezért is hívtam randizni úgy 6 utánra. Arra gondoltam, hogy este 7kor érte megyek és elviszem egy jó kis helyre, viszont a jó kis hely része befuccsolt. A bowlingot sajnos nem szereti....
2019. szept. 10. 17:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mi még találkoztunk, de csak az utobbi időben kezdtünk beszélgetni, rendesen, és most lenne az első randi....
2019. szept. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!