Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotok 14 évesen elkezdene együtt járni valakivel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 12:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%
Szia! Én nem szülő vagyok, viszont nem is olyan rég voltam 14 éves. Szerintem örül neki, hogy beavat ebbe, ugyanis ebben a korban titka, hogy a gyerek elmondja a szülőnek. Ülj le vele beszélni, hogy mióta ismerik egymást/honnan ismerik egymast, esetleg kérd meg hogy mutassa be. Szerintem ne aggódj, 14 évesen szerintem normális hogy valaki “fiúzik”, de persze ez személy függő is. Hajra!:)
2019. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ ki az, milyen a srác stb.

Ha normális (ezt remélem nem kell magyarázni) akkor nem lenne bajom vele.

2019. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mikor hozod haza, hogy megismerjük?
2019. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy az én gyerekemről van szó, nincs is gyerekem, 14 éves pláne nem lehetne, a kérdés elméleti.
2019. júl. 27. 13:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A valaki azért elég tág fogalom. Nem mindegy, hogy egy korabeli osztálytársával jön össze és mozizás, puszi meg csók van vagy egy huszonévessel, mert ő már nagggyon érett ugyebár.
2019. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

14 évesen lettem először szerelmes, másfél évig voltunk együtt, a srác 18 volt.

A szüleim lazán kezelték, sose tiltottak tőle. Nem mondom, hogy imádták őt, de szívessn látták bármikor.

2019. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

nem örülnék neki, még nagyon fiatal a fiúzáshoz.


az az idő a tanulástól, a pihenéstől venne el, amit a párjával töltene.


ha egy idősebb fiúval járna, az azért akarna szexet, mert már ott tart, ha egy korabelivel, az azért, mert alig várná, h. túllegyen rajta.


nem akarnám, hogy a 14 éves lányom nemi életet éljen, ráér vele 2-3 év múlva is.


nem tiltanám, inkább úgy nevelném, hogy 14 évesen ne oda lyukadjon ki, hogy mindenáron párkapcsolatot kezdjen, ráér vele.

2019. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne szerelmes egy 14 éves lány és miért ne járhatna együtt egy korabeli sráccal? Nyilván nemi életet még ne éljen, de egyébként simán járhatna együtt valakivel.
2019. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

# 8 de naiv vagy!


lehet, hogy nem akarna 14 évesen szexelni, de a fejemet rá, hogy a csávója igen!


és elhangzanának olyan mondatok, hogy ha szeretsz, megteszed stb.


az ennyi idős srácokban hormontűzijáték dúl, nem fogja azt mondani a 14 éves kislánynak, hogy ne szexeljünk még pár évig.


14 évesen másról szóljon még az élet, amit te szerelemnek mondasz, az megélhető pár évvel későbbb is, érettebb lélekkel és testtel.

2019. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna.
2019. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!